Бонус Betandyou
Бонус на первый депозит: до 3700 грн

Бонус на первый депозит: до 3700 грн

Get Bonus :

Бонус Отримати бонус

About Bonus

⭐️Привітальний бонус До 1500 доларів і 150 фриспінів ₴
⭐️Бонус Betandyou
✅ Термін дії бонусу В середньому 30 днів
⭐️Мінімальний депозит 25 ₴
⭐️Валюта Гривні, євро, долари та ін.
⚽ Ставка без ризику До 500 ₴
✅ Мін. сума для виведення 100 ₴
⭐️Мінімальна ставка 4 ₴
⭐️Додаток На Android
⭐️Бонуси БК Бездепозитний бонус на ставки , Фрібет за реєстрацію

Хто може отримати бонуси Betandyou

Щедро заохочення від БК Betandyou бонус отримують всі користувачі відразу після створення облікового запису – бонус при реєстрації. Поповнивши депозит мінімум на 1 долар, ви отримаєте 100% суми на бонусний рахунок. Заохочення сягає 115 доларів. Протягом 30 днів його можна відіграти та перевести на основний рахунок. Другий варіант бонусу за реєстрацію – фрібет на 40 доларів.

Ті, хто віддає перевагу казино, як вітальний бонус отримують до 1500 доларів і 150 фриспінів. Потрібний варіант слід вибрати на етапі реєстрації, просто позначивши його прапорцем.

Для всіх беттерів діють постійні акції:

  • Експрес дня – деякі ставки в Betandyou відзначені, тому якщо вибрати таке парі, виграш від нього буде збільшено на 10%.
  • 100% бонус за поповнення рахунку у четвер – діє на депозити від 10 доларів.
  • Персональні бонуси Betandyou іменинникам – у День народження контора дарує промокод на безкоштовну ставку.

Промокоди

На цій сторінці доступні промокоди, які дають право на безкоштовну ставку. Щоб отримати вітальні фрібети, достатньо скопіювати кодову інформацію, вставити її у відповідне поле в процесі реєстрації та внести перший депозит. В інших ситуаціях код вказують під час заповнення ігрового купона.

Також на сайті діє програма лояльності, за умовами якої кожен учасник отримує промобал за активність. За ці очки можна купувати вітальні кеш-бонуси та інші цікаві послуги від БК. Betandyou промокод може поширюватись як на звичайні ставки, так і на кіберспорт.

Bonus Features

Залишити коментар