Бонус Sapphirebet
Приветственный пакет до 1500 евро + 150 FS

Приветственный пакет до 1500 евро + 150 FS

Get Bonus :

Бонус Отримати бонус

About Bonus

Промокоди SapphireBet

Букмекерська контора СапфірБет промокоди пропонує для нових та постійних клієнтів. Найчастіше вони приносять фрібет, тобто можливість зробити безкоштовну ставку, але іноді це може бути надбавка на депозит або інші переваги для гри. Точний вид подарунка визначається умовами акції. Знайти актуальний на SapphireBet промокод можна на цій сторінці.

Як застосувати промокод у букмекерській конторі SapphireBet?

Щоб скористатися акційною пропозицією з промокоду, зробіть такі кроки:

 1. Відкрийте цю сторінку та перегляньте доступні пропозиції.
 2. Вибравши акцію, що зацікавила, натисніть на розташовану поруч кнопку «Показати код», потім, у новому вікні, «Скопіювати».
 3. Відкрийте сайт БК. Якщо у вас немає облікового запису, відкрийте форму реєстрації. Щоб одразу ввести код, виберіть вкладку «По e-mail».
 4. Якщо у вас вже є обліковий запис, авторизуйтесь на сайті, натисніть «Особистий кабінет» і потім перейдіть в розділ «Бонуси та подарунки». Там ви знайдете поле для введення коду.

Перед тим, як активувати промокод SapphireBet, уважно ознайомтесь із правилами акції, до якої він прив’язаний. Переконайтеся, що її умови не будуть надто складними або фінансово витратними.

Вітальний бонус за реєстрацію від SapphireBet

У SapphireBet бонус за реєстрацію є 100% надбавки на перший депозит.

Максимальний розмір бонусу складає 3315 гривень. Зверніть увагу, що це значення може змінюватись в залежності від курсу валют. Від БК СапфірБет бонус можуть отримати клієнти, які заповнили анкету в особистому кабінеті та поповнили депозит мінімум на 35 гривень. Акція не діє для криптовалюту.

Крім того, клієнти, які встановили програму, у разі програшу першої ставки отримують фрібет на аналогічну суму до 2000 гривень.

Як отримати та активувати бонус на перший депозит від СапфірБет?

Для отримання бонусу виконайте наступне:

 1. Зареєструйтесь на сайті. При цьому вкажіть, що хочете отримати саме такий бонус.
 2. Відкрийте розділ «Особисті дані» та заповніть усі поля. Підтвердьте контактні дані.
 3. Внесіть на рахунок суму 35 гривень.

Після цього бонусні кошти будуть нараховані автоматично.

Як відіграти?

Відігравати вітальний бонус СапфірБет слід за допомогою експресів, що складаються як мінімум із трьох подій із коефіцієнтом від 1.4. Вейджер складає х5, тобто суму бонусу слід використовувати для ставок у п’ятикратному обсязі. На відіграш відводиться 30 днів з моменту реєстрації – якщо прокрутка не буде закінчена за цей час, надбавка згорить.

Рекомендації від щодо використання вітального пакету

Перед тим, як запитувати вітальний бонус, ще раз уважно прочитайте правила його відіграшу і переконайтеся, що вони не будуть для вас складнощами. Не забувайте, що в рамках окремих акцій бонус код SapphireBet забезпечить вам підвищену надбавку або додатковий фрібет (нагадаємо, що коди, що діють, є у нас).

Зрештою, пам’ятайте, що зворотний відлік терміну, відведеного на відіграш бонусу, починається не з моменту його нарахування, а з моменту реєстрації, тому якщо ви хочете отримати і вивести надбавку, не затягуйте з поповненням депозиту.

Бонуси для постійних клієнтів

Після реєстрації та відіграшу вітальної надбавки клієнтам стають доступні такі бонуси: SapphireBet:

 • Надбавка за поповнення через Jeton чи Muchbetter у розмірі 10 або 15% відповідно. Сума депозиту повинна бути не менше ніж 10 EUR. Для відіграшу суму надбавки необхідно використовувати для експресів, що включають від чотирьох подій з коефіцієнтом від 1.5. Бонус можна отримувати необмежену кількість разів, але не частіше ніж раз на добу.
 • Кешбек на програші. Видається раз на тиждень. Сума кешбеку дорівнює 3% від програних за звітний період ставок із коефіцієнтом від 1.5. Тотали та фори в акції не враховуються.
 • Бонус за серію невдалих ставок. Якщо протягом місяця клієнт зробив 20 ординарів або експресів від 2$ і всі вони програли, компанія виплатить бонус від 100-500$ залежно від суми програних парі. Не враховуються ставки з коефіцієнтом вище 3, а також експреси, в яких хоча б одна подія виявилася виграшною.
 • Страхування ставок. Платна послуга, що дозволяє у разі програшу ставки отримати назад її суму — навіть з урахуванням комісії це дозволяє зберегти більшу частину грошей. Застрахувати можна повну суму або її частину.
 • Подарунок на день народження. Поповніть у цей день депозит на суму від 10 EUR та отримайте фрібет на суму 10% від транзакції (максимум 100 EUR). Його можна використовувати для ставки типу експрес, що включає від трьох подій з коефіцієнтом 1.4. Акція діє для клієнтів, які зареєструвалися не пізніше ніж за 30 днів до Дня народження та сумарно поповнили депозит на 100 EUR або більше.
 • Релоад-бонус у п’ятницю. Складає 50% від суми першого за добу поповнення, але не більше ніж 3315 гривень. Мінімальне поповнення для одержання надбавки 170 гривень. Діє для активних клієнтів, які щодня здійснюють операції за рахунком. Бонус відіграється експресами, що включають щонайменше 3 події з коефіцієнтом від 1.6. Вейджер Х3. На відіграш відводиться 24 години.
 • Експрес дня – компанія пропонує вже повністю сформований експрес. Клієнт, що поставив на нього, у разі успіху отримає виграш, збільшений на 10%.

Крім того, клієнти, які передплатили Telegram-канал БК, регулярно отримують додаткові бонусні пропозиції.

Як вивести гроші?

Щоб вперше запросити кошти на висновок, виконайте наступне:

 1. Заповніть всі поля анкети в особистому кабінеті, якщо ви цього раніше не зробили.
 2. Прив’яжіть до облікового запису номер телефону та завантажте на сайт фото або скани документів, що підтверджують особу.
 3. Переконайтеся, що ви не маєте активних бонусів.
 4. Відкрийте розділ “Вивести з рахунку”.
 5. Вкажіть бажану суму зняття та платіжний метод. Подайте запит.

Швидкість одержання грошей залежить від вибраного платіжного методу. Для електронних гаманців це може бути 3-5 хвилин, для банківських карток від 1 до 7 днів.

Популярні питання та відповіді щодо бонусів

Що дає промокод на SapphireBet?

Використовуючи на сайті Сапфірбет промокод, ви отримаєте безкоштовну ставку або бонусну надбавку на депозит, що залежить від умов поточної промо-пропозиції. Зверніть увагу, що фрібет може бути бездепозитним або також видаватися за умови поповнення балансу на певну суму. Отримуйте нові коди на цій сторінці!

Як отримати бонус або промокод у БК СапфірБет?

Слідкуйте за оновленнями на цій сторінці — ми відстежуємо новини компанії та за необхідності відразу публікуємо актуальні промокоди. Також, якщо необхідно, оновлюється інформація щодо бонусної програми компанії. Щоб отримати «таємні» пропозиції, підпишіться на Telegram-канал букмекера.

Як активувати промокод у БК SapphireBet?

Спочатку скопіюйте промокод зі сторінки джерела, наприклад, у нас. Далі перейдіть на веб-сайт букмекера. Якщо у вас ще немає облікового запису, вкажіть код у формі реєстрації (вкладка “По електронній пошті”). Якщо обліковий запис є, відкрийте розділ «Бонуси та подарунки», потім введіть промокод у відповідний рядок та натисніть «Ок».

Чи можна в СапфірБет відразу зняти вітальний бонус?

Ні, перед тим, як вивести бонусні гроші, їх потрібно відіграти. Для цього суму ставки слід використовувати для ставок у п’ятиразовому обсязі. До заліку йдуть експреси, що включають не менше трьох подій з коефіцієнтом від 1.4. На відіграш відводиться місяць, причому відлік починається безпосередньо з моменту реєстрації.

Що робити, якщо БК SapphireBet не нарахував бонус під час реєстрації?

Перевірте, чи всі умови акції ви виконали: нагадаємо, що перед поповненням рахунку потрібно вказати, що ви хочете отримати надбавку, а також заповнити анкету в особистому кабінеті. Якщо все було зроблено правильно, але бонусні гроші так і не надійшли, зв’яжіться зі службою підтримки. Можливо, ви повинні надати скріншот або інше підтвердження платежу.

Чи можна на СапфірБет відключити бонусну програму?

Так, в особистому кабінеті ви можете вибрати бонуси бажаного типу або вимкнути бонусну програму повністю. Надалі її можна буде активувати знову. Врахуйте, що деякі бонуси нараховуються при поповненні рахунку у певні дні — наприклад, у п’ятницю або День народження користувача. Вимкніть їх заздалегідь, якщо не зацікавлені у надбавці.

Чи вигідно використовувати бонусні пропозиції від SapphireBet?

Більшість бонусів компанії є досить вигідною: вона забезпечує додаткові бонусні кошти для ставок або фрібети — за певного везіння вони принесуть і виграші. Найчастіше компанія відводить на відіграш бонус досить довгий період. Вейджер Х3-5 є середньоринковим.

Що означає “Тип ставки не відповідає правилам бонусу”?

Як правило, фрібети, що видаються, призначені для ставок певного типу — зазвичай це експреси, що включають мінімум три виходи з коефіцієнтом 1.4-1.6. Якщо ви спробуєте застосувати фрібет для невідповідної ставки, ви отримаєте повідомлення про це. Також врахуйте, що відіграш бонусів також вимагає певних ставок.

Як зробити ставку на SapphireBet?

Відкрийте цікавий для вас розділ, тобто Прематч або Лайв, далі вкажіть бажані результати в загальній таблиці або відкрийте сторінку конкретної події, щоб отримати доступ до розгорнутого розпису. Натиснувши потрібні коефіцієнти, вкажіть суму парі або введіть промокод на безкоштовну ставку, потім натисніть «Зробити ставку».

Bonus Features

Залишити коментар