Найкращі бонусні пропозиції

Реєструйся та отримуй бонуси від кращих букмекерських контор 2022

Пропонуємо до Вашої уваги список букмекерських контор, які пропонують бонуси новим клієнтам при реєстрації. Будь ласка, прочитайте умови та положення акції перед тим, як брати участь у ній.

Чинники оцінки букмекерів

Пропонуємо до Вашої уваги список букмекерських контор, які пропонують бонуси новим клієнтам під час реєстрації. Будь ласка, прочитайте умови та положення акції перед тим, як брати участь у ній.

У нас ви знайдете бонуси букмекерських контор на будь-який смак!

Всі ми любимо робити ставки, і коли виникає питання, де робити ставки, ми звертаємося до рейтингу букмекерів. Ну, а коли ми вже визначилися зі списком потенційних букмекерських контор, настає час бонусів. У цьому розділі сайту ви знайдете інформацію про найсвіжіші бонусні пропозиції. Ми публікуємо всі цікаві акції та докладно пояснюємо, як ними скористатися. Бонуси бувають різного типу: певний відсоток до депозиту, бонус на першу ставку, повернення програшу з першої ставки, безкоштовна ставка, бонусні очки та бездепозитний бонус.

Бонус на депозит.

У більшості випадків букмекери пропонують Вам подвоїти перше поповнення рахунку. Наприклад, бонус 100% на перший депозит у розмірі 3000 гривень означає, що при поповненні на суму не більше ніж 3000 гривень, він буде збільшений у два рази. Якщо ви поповните рахунок на 5000 гривень, то отримаєте бонус 3000 гривень. Щоб вивести бонус, потрібно буде зробити ставки на певну суму та мінімальними коефіцієнтами.

Безкоштовна ставка та ставки без ризику.

Ставка без ризику – це інший вид бонусів, який буває двох видів. Або Ви отримуєте на рахунок безкоштовну ставку. Робите її на обрану подію і на Ваш рахунок зараховується лише виграш. Наприклад, при виграній ставці 500 гривень з коефіцієнтом 1,50, на Ваш рахунок буде зараховано лише 250 гривень. Якщо букмекер обіцяє Вам ставку без ризику, Ви ставите на матч свої гроші. Якщо ставка програє, букмекер зараховує на Ваш рахунок розмір Вашої ставки (або обумовлену в умовах акції максимальну суму)

Уважно читайте умови акції.

Ми отримуємо багато скарг від клієнтів, які не можуть вивести кошти після отримання бонусу. Читайте умови та положення максимально уважно. Букмекерські контори завжди пишуть, що від Вас потрібно для того, щоб бонусні кошти стали доступними для виведення.)

Для гравців, які тільки планують зареєструватися в одній з букмекерських контор, або вже регулярно грають одразу в кількох, важливо володіти такою інформацією, щоб не втратити своєї вигоди. На нашому сайті представлені найкращі актуальні бонуси букмекерів 2022. Вам не потрібно заходити на різні букмекерські сайти в пошуках вигідних пропозицій, ми вже проробили цю роботу за вас і відібрали найцікавіші та найпривабливіші бонуси букмекерів для Росії від надійних БК з високим рейтингом.

Види бонусів букмекерських контор

Існують постійно діючі бонуси та обмежені за часом акції, подарунки для нових клієнтів та програми лояльності для постійних активних гравців:

 • бонус під час реєстрації – при відкритті депозиту на рахунок гравця зараховується певна сума, яку можна витратити на ставки. «Вулканставка», наприклад, пропонує бонуси за перші 3 депозити;
 • акції, протягом яких бонус за реєстрацію у кілька разів більший за звичайний;
 • бонуси за відкриття нового депозиту у визначений день тижня;
 • грошові бонуси за ставки на певні події чи будь-який матч;
 • бонуси у вигляді безкоштовних ставок (фрібетів) на додаток до основної ставки;
 • конкурси з розіграшем бонусних ставок та цінних призів;
 • бонуси та акції для тих, хто програв: страховки певних категорій ставок або кешбек на програш депозиту (певний відсоток програної суми повертається).

Переваги програми лояльності

Якщо бонусом під час реєстрації можна скористатися один раз, а конкурси та акції через деякий час закінчуються, то програма лояльності – це джерело стабільного додаткового доходу, можливість отримувати за будь-які свої ставки на спорт бонуси. Такі програми існують у багатьох букмекерських конторах і діють схожим принципом:

 • відсоток від кожної зробленої ставки, яка виграла або програла, надходить на бонусний рахунок;
 • за ставки на деякі події нараховується більше балів;
 • у міру накопичення бонусних балів статус гравця підвищується, при переході на новий рівень йому нараховуються реальні гроші або надається фрібет, сума з кожним рівнем збільшується;
 • деякі програми передбачають додаткові привілеї: релоад-бонус (за кожен новий депозит нараховується певний відсоток від його суми), кешбек, відсоток яких збільшується зі зростанням статусу