Денис ЛУКАШОВ: «Сподіваюся, в серпні до збірної України приєднається Лень» – Sport.ua

33-річний захисник «Прометея» та збірної України поділився очікуваннями від серпневих матчів національної команди. Після зборів і товариських матчів на «синьо-жовтих» очікують поєдинки відбору на ЧС-2023 проти Італії та Ісландії.

«Як я вже казав, неприємний осад після гри з Іспанією досі сидить у голові. Було відчуття, що ми могли перемогти таку команду — це завжди престижно. Шкода, що все вирішилося в останньому володінні не на нашу користь. Ми були сильно розчаровані, але це історія, ми маємо рухатися далі та готуватися.

Хлопці вже чекають початку другого тренувального збору, план підготовки вже майже складено і всі хочуть їхати до збірної та готуватися. Сподіваюся, що приєднається до команди і Олексій Лень, що лише підвищить наші шанси на вихід на чемпіонат світу.

Про Євробаскет я поки що навіть і не думаю: хочеться добре підготуватися до матчів кваліфікації. Ми вже добре попрацювали зі збірною, але потрібно не зупинятися і продовжувати в тому ж дусі у наступному вікні. Потім вже думатимемо про чемпіонат Європи.

Особисто мої думки зараз про другий раунд відбору на ЧС-2023», – сказав Лукашов.

Відзначимо, що вже 2 вересня підопічні Айнарса Багатскіса стартують на Євробаскеті-2022. Наша команда, нагадаємо, потрапила до групи С і гратиме в Мілані, де суперниками нашої збірної будуть Велика Британія, Естонія, Італія, Греція та Хорватія.

Source: news.google.com

Залишити коментар