Екс-захисник Динамо побився з одноклубником у перерві матчу – UA-Футбол

Колишній захисник київського “Динамо” Карлос Самбрано, який зараз виступає в аргентинській “Бокі Хуніорс”, потрапив у скандал. 33-річний футболіст побився з одноклубником Даріо Бенедетто у перерві матчу 13-го туру чемпіонату Аргентини з “Расінгом” (0:0).

За інформацією Ole, все почалося наприкінці першого тайму з докору з боку Бенедетто на адресу цілої групи гравців, серед яких був і Самбрано. І саме екс-динамівцю нібито було адресовано наступне: “Я вб’ю тебе, дурень. Якщо ми і далі будемо просто спостерігати за їх атаками через центр, то ми пропустимо”.

Потім команди пішли на перерву, і на другий тайм Карлос вийшов з червоним слідом під лівим оком, а Бенедетто – з червоною плямою на шиї. Як стверджує джерело, ці сліди стали наслідком бійки, яку довелося рознімати поліції.

Тренер “Боки” Уго Ібарра визнав, що є проблема, але не захотів уточнювати.

“Була сварка, не більше. Я можу поговорити про гру. Не знаю, що сталося, але я збираюся поговорити з гравцями та уточнити деталі”.

А на запитання про травми обличчя Самбрано відповів:

“Поняття не маю, 90 хвилин було зіграно, щось могло статися у грі… Була сварка і нічого більше. В роздягальні завжди були дискусії, щоб покращити гру, так і повинно бути”.

До слова, після 13 зіграних матчів “Бока Хуніорс” посідає 11-е місце в таблиці чемпіонату Аргентини.

Екс-захисник Динамо побився з одноклубником у перерві матчу - изображение 1Екс-захисник Динамо побився з одноклубником у перерві матчу - изображение 2