Інтим за футбол. Модель із Чилі заробляє на OnlyFans, щоб купити клуб – Sport.ua

Найближчим часом у чилійському професійному футболі може з’явитися дуже інтригуюча та цікава особа – 36-річна екс-модель Playboy Даніелла Чавес. Вона давно мріяла спробувати реалізувати себе у світі гри № 1, і зараз готова вхопитися за шанс, що замаячив на горизонті.

Ще кілька місяців тому власники «О’Хіггінса» з міста Ранкагуа, на рахунку якого одна перемога в чемпіонаті Чилі (Апертура-2013) за всю історію, оголосили про готовність продати клуб за 20 мільйонів доларів. Вболівальники команди загалом позитивно сприйняли таку новину, оскільки їхні стосунки з родиною Абумоор, яка нині володіє акціями «О’Хіггінса», далекі від ідилічних.

Так сталося, що Даніелла Чавес вважає себе відданою фанаткою «тигрів» – клубу із 67-річною історією, а тому для неї шанс стати власницею та президентом «О’Хіггінса» видався ледве не справою всього життя. І, на жаль, для нинішнього боса чилійського клубу Рікардо Абумоора, ніхто, окрім ексцентричної моделі, наразі не висловив готовності вести перемовини про купівлю акцій «О’Хіггінса».

Справа в тому, що адвокати Абумоора, реагуючи на первинні чутки про готовність Чавес домовлятися щодо умов придбання клубу, заявили, що їхній клієнт не хоче вести перемовини із Даніеллою. Нібито та кілька разів негативно висловлювалася у соціальних мережах на адресу Абумоора та членів його родини, після чого власники «О’Хіггінса» не палають бажанням вступати у ділову дискусію з цією дівчиною.

Але Чавес, яка має неабияку популярність на батьківщині, звично для себе атакувала опонента через соціальні мережі. Вона звинуватила Абумоора у дискримінації – мовляв, нинішній власник «О’Хіггінса» не хоче вести з нею перемовини щодо продажу клубу лишень через те, що Даніелла – дівчина, котра раніше брала участь у фотосесіях для Playboy.

«Рікардо Абумоор сказав, що клуб виставлений на продаж, і він хотів би, щоб клуб залишився в руках людей з регіону. Він заявив про готовність продати «О’Хіггінс», але тепер, коли я хочу його купити, вони кажуть мені, що не вестимуть перемовини! Це при тому, що я впевнена у своїх здібностях дати клубу набагато більше, ніж Рікардо та його родина. Все тому, що я представляю цей регіон, і я – справжній уболівальник «О’Хіггінса», а вони – ні».

«Очевидно, Абумоора значно більше хвилює, що жінка хоче купити його клуб. Він виставляє його на продаж, але дискримінує покупців. Так само дуже сумно, як у цій країні вчиняють так звані «мачо». Абумоор дискримінує мене, стверджуючи, що готовий продати «О’Хіггінс» усім, окрім мене… Але ж я реально можу зібрати потрібні гроші. Це справжня ганьба!»

 «Можу заявити, щоб мене почули усі вболівальники «О’Хіггінса» – клуб офіційно виставлений на продаж, але родина Абумоора виявляє акт дискримінації, закриваючи можливість для мене його купити. Вони роблять це лише тому, що я жінка, яка працювала на Playboy», – заявила Чавес.

Крім цього, Чавес прорекламувала свій канал на платформі OnlyFans – сервісі, який дозволяє творцям контенту заробляти на користувачах, котрі оформили підписку на їхній канал. В основному OnlyFans має популярність в індустрії розваг для дорослих, яка добре знайома 36-річній Даніеллі, котра раніше успішно співпрацювала із Playboy та деякими іншими аналогічними гігантами цієї галузі.

Завдяки своїй популярності та вельми неординарній зовнішності, чилійська дівчина станом на кінець липня відзвітувала про те, що зуміла зібрати суму у 5 мільйонів доларів, яка напевно з тих пір солідно збільшилася (зокрема, в чилійській пресі з’являлася інформація, що нині йдеться вже про 8 мільйонів доларів, зібраних через OnlyFans). Даніелла Чавес у твіттері опублікувала пост, у якому повідомила про зібрану суму, а також чітко окреслила свою мету – вона збирає гроші виключно заради покупки клубу «О’Хіггінс».

Контратака, в яку пішла відважна Чавес, вже принесла їй перший успіх. Власники «О’Хіггінса» були змушені випустити офіційне комюніке, в якому відреагували на звинувачення Даніелли на їхню адресу щодо будь-яких проявів дискримінації. Зокрема, нинішні власники «О’Хіггінса» заявили, що «відкриті для включення до складу власників нових агентів чи інвесторів, котрі сприятимуть зростанню іміджу клубу, а також висловлюють готовність вести з ними перемовини щодо повного продажу акцій».

Родина Абумоора наголосила, що розглядатимуться виключно ті пропозиції, які надійдуть на адресу правління «О’Хіггінса» офіційно. Щоправда, нинішні власники клубу роз’яснили, що не обиратимуть, з ким вестимуть справи, виходячи із аспектів «походження, раси чи соціального статусу» потенційного покупця. По суті, головною умовою для зміни власника є виплата 20 мільйонів доларів, які хочуть отримати Рікардо Абумоор та його родичі.

Таким чином, першу перемогу Даніелла Чавес вже здобула – з нею готові розмовляти щодо переходу прав власності на футбольний клуб «О’Хіггінс». Попереду у дівчини інша амбітна мета – якнайшвидше накопичити 20 мільйонів доларів, адже поки що вона, незважаючи на високу популярність, не дісталася й до половини цієї «позначки». Все-таки варто визнати, що завдання, яке собі поставила Чавес, вельми і вельми непросте з точки зору реалізації у життя.

Цікаво, що життя Даніелли Чавес досить тісно переплетене із футболом. У тусовці вона стала відомою завдяки чуткам про роман із Кріштіану Роналду, котрий на той момент ще був гравцем «Реала» та зустрічався з російською моделлю Іриною Шейк. У 2015 році Чавес визнали музою Кубка Америки, який проходив у Чилі. В ЗМІ тоді писали, що дівчина навіть мала нахабство у прямому ефірі зателефонувати на мобільний номер головному тренеру збірної Бразилії Дунзі, прагнучи запросити того до себе додому на барбекю, але наставник «селесао» на дзвінок так і не відповів.

У 2020 році Даніелла Чавес стала власницею свого першого футбольного клубу – «Ранкагуа Сур», який має де-факто статус містечкового. Незважаючи на всю розкрутку та інвестиції, досі Чавес та її радникам так і не вдалося підняти цю команду з чилійської Терсери А – четвертого дивізіону у системі професійних футбольних ліг Чилі.

На відміну від «Ранкагуа Сур», «О’Хіггінс» стабільно виступає в елітарному дивізіоні чилійського футболу – Прімері. Щоправда, останніми роками «тигри» є типовим середняком ліги і, на думку фанатів, потребують серйозних змін у менеджменті для кроку вперед у напрямку боротьби за медалі. Можливо, його «О’Хіггінс» зможе зробити вже наступного сезону під чуйним керівництвом Даніелли Чавес. Якщо, звичайно, вона встигне завдяки своїм неординарним природним даним та чарівності зібрати ще трохи більше 10 мільйонів доларів. Тому запасайтеся попкорном, стежитимемо, чим завершиться ця нетривіальна чилійська історія…

Source: news.google.com

Залишити коментар