Лідс розгромив Челсі й увірвався в зону ЛЧ, Брайтон переміг Вест Хем і опустив “молотобійців” на дно АПЛ — Футбол 24 – Футбол 24

Вест Хем – Брайтон – 0:2

Голи: Мак Аллістер, 22 (пен), Троссар, 66

Лідс – Челсі – 3:0

Голи: Ааронсон, 33, Родріго Морено, 37, Харіссон, 69

Вест Хем розпочав новий сезон із двох поразок, не забивши жодного гола, причому в попередньому турі команда програла новачку Ноттінгему. Звісно ж, підопічні Девіда Мойєса бажали зупинити цю невдалу серію. Матч проти Брайтона у Лондоні виглядав прекрасною можливістю для набору перших очок, але зустріч пішла не за планом господарів – вже на 20-й хвилині зірковий новачок Керер привіз пенальті у ворота “молотобійців”. Макаллістер впевнено його реалізував. 0:1.

“Жертвуєш днями народження своїх дітей, а до тебе так ставляться:” Стерлінг розкрив причини відходу з Ман Сіті в Челсі

Господарі не створили нічого у першому таймі, серйозно поступаючись “чайкам” за всіма компонентами. По перерві “хаммерс” додали в активності й навіть провели кілька ударів, але моментів усе одно не виникало. За це прилетіло покарання на 66-й хвилині: Троссар отримав передачу від Гроса, вийшов віч-на-віч з Фабіанскі й легко пробив повз нього – 0:2!

Шокований Вест Хем капітулював, зазнавши третьої поспіль поразки й опустившись на дно таблиці. Брайтон же піднявся у зону ЛЧ.

У паралельному матчі Лідс приймав Челсі, створивши головну сенсацію тижня. Щоправда, вже на 1-й хвилині йоркширці могли пропускати гол внаслідок вривання Стерлінга у штрафний – Рахім прибрав на замаху кількох захисників і пробив у дальній кут, але трішки не влучив. На 21-й же Маунту дали вистрілити метрів з 19-ти, однак Мельє врятував господарів. Тим не менш, підопічні Джессі Марша не забували огризатись своїми контратаками.

В цілому, матч був рівним, однак на 30-х хвилинах Челсі зазнав справжньої катастрофи. На 33-й гості дозволили Лідсу відкрити рахунок – постарався Менді, який спробував обіграти Ааронсонса. Не вийшло. Бренден відібрав м’яч і покотив м’яч у порожні ворота. На 37-й же “павичі” несподівано забили вдруге – це Родріго Морено протиснув Джеймса й замкнув подачу Харіссона на лінію воротарського. 0:2!

Шоковані лондонці так і не відігрались до перерви. Після неї футбол Челсі не став набагато кращим, хоча в активності команда дещо додала. На 65-й хвилині “пенсіонери” могли відродити інтригу потужним ударом Джеймса з правого кута штрафного під дальню стійку, однак Мельє парирував.

Лідс у відповідь закрив гру: Джеймс виконав подачу з лівого флангу, Ааронсон не зміг пробити, а м’яч зрикошетив від Морено на Харіссона – Джек тут же розстріляв ворота. 0:3.

Лідс міг і четвертий забити, однак команда зупинилася на трьох голах. Остаточно ж гостей добив Кулібалі, який отримав другу жовту картку на 85-й хвилині. У підсумку, фінальний свисток зафіксував розгром Челсі – лондонці впали на 12 позицію в турнірній таблиці. Лідс же ділить 3-4 місця з Тоттенхемом.

“Я побачив, наскільки він особливий”: Лінекер оголосив вердикт Усику після повторної перемоги над Джошуа

Source: news.google.com