Категорія: Новини тенісу

Має приголомшливий вигляд: схудла Ребел Вілсон сходила зі своєю дівчиною на тенісний турнір – ТСН

1. Має приголомшливий вигляд: схудла Ребел Вілсон сходила зі своєю дівчиною на тенісний турнір  ТСН
  2. З українським прапором на грудях: Білл Клінтон сходив на тенісний турнір  ТСН
  3. У кроптопі та максіспідниці: Ешлі Грем вболівала на чемпіонаті з тенісу  ТСН
  4. У сукні-майці та з квадратною сумкою: Вера Вонг відвідала гру Серени Вільямс на чемпіонаті з тенісу  ТСН
  5. Відкрити повний огляд в додатку Google Новини

Читати далі

Українець Крутих виграв тенісний “челленджер” у Чехії – РБК-Украина

1. Українець Крутих виграв тенісний “челленджер” у Чехії  РБК-Украина
  2. Український тенісист виграв перший челенджер у кар’єрі  Sport.ua
  3. Український тенісист вперше в кар’єрі завоював трофей на турнірі ATP  ТСН
  4. Перша ракетка України Олексій Крутих вперше в кар’єрі пробився до фіналу челленджера | Теніс  XSPORT.ua
  5. Визначився суперник Крутих у фіналі. Українець зіграє з німцем  Sport.ua
  6. Відкрити повний огляд в додатку Google Новини

Читати далі

Джоковіч пропустить US Open. США заборонили в’їзд без вакцинації – РБК-Украина

1. Джоковіч пропустить US Open. США заборонили в’їзд без вакцинації  РБК-Украина
  2. ОФІЦІЙНО. Новак Джокович не зіграє на US Open  Sport.ua
  3. Джокович пропустить US Open | Теніс | Champion.com.ua  Champion.com.ua
  4. US Open пройде без другої ракетки світу серед чоловіків  РБК-Украина
  5. Звєрєв не зіграє на US Open. Надаль стане мінімум 2-ою ракеткою світу  Sport.ua

Читати далі

Катерина Байндл вийшла у друге коло кваліфікації Великого шолома – Sport.ua

1. Катерина Байндл вийшла у друге коло кваліфікації Великого шолома  Sport.ua
  2. Байндль успішно стартувала в кваліфікації US Open, Завацька припинила виступи  РБК-Украина
  3. Українські тенісистки отримали суперниць у кваліфікації US Open  ТСН
  4. Завацька програла перший матч кваліфікації US Open  Sport.ua
  5. Завацька поступилась на старті кваліфікації US Open-2022 | Теніс | Champion.com.ua  Champion.com.ua

Читати далі

Петра Квітова: “Я трималася весь час, але вже після перемоги емоції справді мене накрили” – Большой теннис Украины

1. Петра Квітова: “Я трималася весь час, але вже після перемоги емоції справді мене накрили”  Большой теннис Украины
  2. Гарсія продовжує дивувати. Стала відома друга фіналістка турніру у США  Sport.ua
  3. WTA. Каролін Гарсія виграла Мастерс у Цинциннаті, пройшовши кваліфікацію турніру  UA-Футбол
  4. Повернення до еліти. Каролін Гарсія виграла турнір у Цинциннаті  Sport.ua
  5. ВІДЕО. Як грек росіянина обіграв. Циципас вийшов у фінал у Цинциннаті  Sport.ua