Огляд Parimatch, ставки на спорт : 21:08:2022 – Всім – Новини Хмельницького

  • Захоплюючись спортивними змаганнями, можна не тільки вболівати за улюблені команди.

  • Разом з цим ще можна випробовувати власну вдачу та робити ставки та результати ігор.

  • Як це можна робити — читайте у нашому матеріалі.

Чимало українців захоплюються спортом та полюбляють дивитися матчі чи змагання. А дехто з них доповнює своє захоплення, роблячи ставки на спорт. Таким чином зацікавлення перетворюється з просто споглядання на активну участь. Серед популярних букмекерських сайтів в Україні є Parimatch.

Сервіс має цілий ряд категорій, за якими можна робити ставки. Більшість із них — це різні види спорту. Серед них є найпопулярніший в Україні — футбол. Сайт Parimatch містить базу майбутніх матчів, за якими можна робити ставки. Так, на поєдинок Камерун — Сербія ставки можна робити до 28 листопада. Таким чином фанати спорту можуть передбачати результати матчів вже за кілька місяців до того, як вони відбудуться.

Серед популярних видів спорту, представлених на Parimatch, є також баскетбол, бокс та хокей. Втім, сайт розрахований не тільки на спортивних фанатів. На Parimatch є розділ «Політика», де можна ставити на вибори. Так, вже приймаються ставки на переможця майбутніх президентських перегонів в Україні. Вони мають відбуватися навесні 2024 року.

Крім ставок, сайт Parimatch пропонує участь в онлайн-іграх та казино. Користування сервісом передбачає обов’язкову реєстрацію та допускається тільки особам, яким виповнився 21 рік. Працівники букмекерського сайту контролюють користування сервісом, аби не допускати надмірного його використання.

Кожна сторінка спортивного змагання містить основну інформацію про нього, як от дату, час, місце проведення та учасників. Якщо взяти, до прикладу, футбольні матчі, то сервіс пропонує ставки не тільки на результат, а й на перевагу учасників один над одним, кількість голів у кожної команди, результати за таймами, ймовірність голів у кожному таймі та інші варіанти. Таким чином можна прогнозувати матчеві події у різний спосіб.

Source: vsim.ua

Залишити коментар