Олексій ЛЕНЬ: «Проти Янніса потрібно захищатися всією командою» – Sport.ua

29-річний центровий «Сакраменто Кінгс» готується провести перший великий турнір у складі збірної України.

— Попереду Євробаскет — перший великий турнір у складі збірної для тебе. Які очікування від чемпіонату Європи?
— Дуже хотілося б пройти далі. Зараз важкий час у нашій країні і для наших фанів було б дуже приємно, якщо б ми показали хороший результат. Але і для мене це зовсім інша історія, адже в НБА я рольовий гравець, а тут мене використовують набагато більше. Хотілося б показати свої сильні якості, адже персонально для мене, як для гравця, вдалий виступ на такому турнірі, також був би великим плюсом. Скаути пильно слідкуватимуть за цим турніром, адже зараз немає іншого баскетболу. Поки що в Штатах всі працюють індивідуально і з інтересом чекають на чемпіонат Європи.

— У нас попереду гра проти збірної Греції і одного з найкращих гравців світу — Янніса Адетокумбо. Що треба зробити, щоб мінімізувати його сильні якості на майданчику?
— Проти нього треба захищатися всією командою. Треба повертатися в транзішн захист, будувати перед ним стіну і не дозволяти йому йти в прохід. Якщо дозволяти йому у швидкому нападі завершувати атаки, він обов’язково знайде, як залізти під кільце і через когось забити згори. Тож треба не давати йому лізти під кільце та лімітувати повторні атаки. Нехай краще кидає — з чимось жити ж треба.

— Що скажеш про хорватських гравців НБА Івіцу Зубаца та Бояна Богдановича?
— Зубац величезний гравець і за останні п’ять років довів, що він є солідним баскетболістом в НБА. Богданович також в лізі по 20 очок набирає, тож в них сумнівів немає — це гравці високого рівня. Мені цікаво буде зіграти проти них на європейському рівні.

Збірна України 24 серпня зіграє поєдинок кваліфікації чемпіонату світу проти Італії. Поєдинок відбудеться в Ризі на паркеті «Арена Рига». Зустріч розпочнеться о 18:30 за київським часом.

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку Україна-Італія.

Source: news.google.com

Залишити коментар