Перша ракетка росії здійснила камінг-аут – Sport.ua

Перша ракетка росії Дар’я Касаткіна зізналася у своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації, відповідаючи на питання про камінг-аут футболістки Надії Карпової:

– Надя, респект. Ти красуня. Я зраділа за неї. І не тільки за неї: за людей, особливо за дівчат, яким, мабуть, це було важливо почути.

– Як вважаєш, важливо про це говорити?
– Так. Молодим хлопцям, які стикаються реально з такими суспільними проблемами та коли їм реально потрібна підтримка. Вважаю, що це дуже важливо. Коли хтось зі світу спорту, якісь впливові постаті – не лише зі світу спорту, загалом у принципі впливові постаті – про це говорять, стає легше, звісно.

– А тобі зараз стрьомно говорити про це на камеру? Ти як себе почуваєш?
– Ні. Ну я трохи нервую, тому що прямо так відверто ще не було від мене на камеру (сміється). Мені насправді прикольно.

– Зараз буде явно до тебе нездоровий інтерес. Давай позначимо: у тебе взагалі зараз є дівчина?
– Так.

– Те, що ця тема в росії заборонена, ти вважаєш, це нормально чи ні?
– Та блін, у нас у країні стільки заборонених тем. І є важливіші теми, які заборонені, так що дивуватися нема чому.

Ось ця фраза «хочеш бути геєм», хочеш-не хочеш, знаєш, став-не став. #####, ну що це за маячня. Реально немає нічого простішого, мені здається, у світі, ніж бути натуралом. Якщо є вибір, хто вибере бути геєм? Ускладнювати собі життя. Серйозно? Особливо у росії.

– Як ти гадаєш, коли в росії можна буде ходити за ручку?
– Ніколи. Ну блін, судячи з того, як усе йде, ніколи. Були у нас нещодавно – приблизно, коли чемпіонат світу був, – якісь зрушення. Було-було. Перекрили дорогу, ремонтні роботи.

Довго жити у шафі складно і не має сенсу. Постійно буде в тебе в голові крутитись, доки не скажеш. Зрозуміло, що кожен сам вибирає, як відкритись і наскільки (сміється). У комфорті із собою треба жити, найголовніше. На решту похер має бути.

Source: news.google.com

Залишити коментар