Срна, Шовковський та безліч інших зірок. В Ужгороді на благодійному матчі збирали мільйон для ЗСУ – UA-Футбол

Такі події, напевно, якнайкраще демонструють звикання й адаптацію людей до війни. Збирали кошти для армії (ціль була оголошена заздалегідь – мінімум мільйон гривень), а заодно – трішки розважались. Проблема не у розвагах, життя все ж мусить тривати. Проблема у тому, що ми вже реально звикли до війни. Майже пів року цього жахіття, породженого брехливими покидьками з російської федерації.

Головне, аби війна не перетворилася на рутину й не перестала зачіпати душу кожного з тих, хто в тилу, хто – на відносно безпечних територіях. Власне, в цьому була одна з цілей благодійного матчу: нагадати, що там, на лінії зіткнення, хлопці б’ються за нас, а ми допомагаємо, як можемо. До Ужгорода прибуло чи не вдвічі (а може й утричі) більше зірок, ніж було на аналогічному матчі місяць тому. Додалося й футбольних легенд. Погодьтесь, за інших умов, напевно, ви б і не побачили повернення на поле Шовковського, Срни чи Руслана Ротаня.

Срна, Шовковський та безліч інших зірок. В Ужгороді на благодійному матчі збирали мільйон для ЗСУ - изображение 1

Ну, розмови про футбол можна упустити. Це якраз той випадок, коли відсутність опису подій, що відбувалися на полі, не бентежитиме не тільки читачів, а й журналіста-автора матеріалу. Головне було фіксувати суму, зібрану під час трансляції завдяки gr-коду. Гроші прибували не в геометричній прогресії, але загалом і не черепашачим темпом. До закінчення першого тайму – під двісті шістдесят тисяч. Точно краще, ніж нічого.

Кошти організатори обіцяють спрямувати на придбання тепловізорів та автомобілів. Вийти на мільйон допомогли розіграші, аукціони та акції у перерві та після матчу. Загалом, з завданням впоралися, хоча взамін тим, хто не любить нав’язливу рекламу, довелося потерпіти численні дифірамби організаторам. Але так працює сучасний світ: хочеш щось – мусиш щось дати у відповідь.

Срна, Шовковський та безліч інших зірок. В Ужгороді на благодійному матчі збирали мільйон для ЗСУ - изображение 2

До речі, ще про організаторів. Довелося чути, що Євген Селезньов брав участь не тільки у медійній промокампанії матчу, а й безпосередньо запрошував друзів-зірок та вирішував деякі організаційні моменти. Це нормально. Мабуть, трохи ненормально, що чинний футболіст уже грає на рівні з ветеранами та аматорами. З іншого боку, на лавці однієї з команд-суперниць сьогодні був Володимир Шаран. Тож виступ Селезньова вважатимемо відкритим тренуванням з підвищеною цікавістю.

Такі матчі – це добре. Але краще б не було війни, і не було би їх.


Фото – Олександр Приходько, UA-Футбол

Благодійний матч на користь ЗСУ. Ужгород
Збірна Легенд футболу – Збірна Зірок 8:7

Source: news.google.com

Залишити коментар