Стратегія “лесенка”в ставках на спорт

Стратегія “лесенка” — це інструмент, який допомагає вигравати новачкам. Вона вважається найпопулярнішою серед починаючих беттерів, які ще не мають навиків і досвіду в сфері гемблінгу. «Лесенка» достатньо проста, допомагає дійти з мінімальної суми до солідних виграшів. Важлива умова – на кожне наступне парі ставити суму, однакову з сумою попереднього виграшу.

Що треба знати про стратегію

Згідно назві, стратегія складається з декількох кроків. Гравець бере конкретний банк або процент свого банкролу, та починає робити ставки на середні коефіцієнти. Користувачеві важливо для себе виділити суму виграшу, яку він хоче отримати по закінченню гри. Коефіцієнти для ставок обираються не більше 1. 3. Якщо є впевненість, що ставка зіграє, можна використовувати і більш високі котировки.

Кожен крок «лесенки» означає грі ва-банк, банкрол гравця стає більшим на ту суму, яка була виграна на попередньому «кроці». Інколи гравці з виграних грошей роблять собі резервну суму — така стратегія також часто практикується. Розберемо на прикладі: банкрол дорівнює 10000 гривень, очікуваний виграш — 5000 гривень. На кожному кроці робиться ставка ва-банк, а потім додаються виграні на попередньому етапі гроші.

Послідовність дій на прикладі:

 1. Виділяємо суму для гри, 100 гривень.
 2. Ставимо на коефіцієнт 1. 1.
 3. Ставка виграла, на рахунку 110 гривень.
 4. Розмір ставки на завтра — 110 гривень с тими ж коефіцієнтами.

Наступного дня на рахунку буде вже 121 гривень, гравець «піднімається» по сходах на нову позицію. Спочатку банкрол зростав повільно, після перших 10 днів його розмір — 235 гривень. Якщо кожна ставка буде виграшною, гравець отримує дохід у 16 разів більше першого банку. Ось таку щедру винагороду може отримати беттер, використовуючи стратегію «Лесенка».

Модифікація стратегії

Такий інструмент, як “лесенка” стратегия має кілька різновидів. Перший, стандартний, знають і використовують всі беттери. Розберемо інші цікаві способи:

 • 1 варіант. Гри починається з декількох сходів одразу. Мінімум одна з них точно стане виграшною, протримається кілька місяців. Звісно, в кожен такий прогноз треба включати різні події. Наприклад, гравець має право зробити 9 помилок при 10 «лесенках».
 • 2 варіант. «Лесенка» використовується разом зі стратегією «Догон». Треба розпочати одну серію і вести її 9 днів, в результаті чого зробити солідний банк. Початкову сотню рекомендовано відкласти і почати нове коло ставок. Якщо не вдалось протриматись за 9 днів, краще запустити нову серію, подвоївши інвестиції.

Є ще одна стратегія — вирощування кабанчиків. Вона заключається в тому, що гравець веде одночасно 2-3 «лесенки», що дає шанс виграти хоча б по одній. Після кожної виграної ставки, рекомендовано відкладати суму прибутку. Це дозволить відкрити «резерв», і якщо щось піде не так, гравець не залишиться в мінусі.

Як правильно підібрати спортивну подію

Навіть беттери без досвіду знають, що 100% гарантії перемоги не існує. Однак, є кілька рекомендацій щодо використання стратегії у грі, які посилюють шанси на перемогу:

 • ставити краще на матч з фаворитами;
 • треба обирати тотал на турніри з великою кількістю голів;
 • не можна ризикувати ставками на «проблемні» команди, з «сюрпризами»;
 • в цій стратегії краще не ставити на теніс.

В матчах з явним переможцем, аутсайдер повинен бути з плюсовою форою. Наприклад, Реал Мадрид-Хетафе. Якщо Хетафе виграє, рахунок не буде надто розгромним. Якщо фора буде + 2. 5, вона перекриє всі ці можливості. Якщо фаворитів у матчі немає, краще ставки не робити зовсім.

Добре, коли фаворит має мотивацію: Ліга Чемпіонів або Ліга Європи. Хокей — чудова можливість для ставки тотал. НХЛ — перспективний турнір, де в кожному матчі забивають принаймні 2 шайби. Починати свій шлях в «лесенке» з тенісу не рекомендовано — там багато результатів, які можуть стати неприємним сюрпризом.

Плюси та мінуси стратегії «лесенка»

Спеціалісти рекомендують робити ставки на спорт обдумано. Кожен крок повинен бути проаналізований гравцем, тому що ця стратегія вважається досить ризикованою. Якщо не зіграє одна подія, надалі гра не має сенсу.

Переваги Недоліки
Акцент лише на 1 ставці, без додаткових пошуків Програш однієї ставки порушує всю стратегію гри
Мінімальний ризик при невеликих коефіцієнтах Банкрол при програші анулюється
Висока вірогідність виграшу Гравець не має права на помилку
Легкість аналізу подій

Щоб не втратити всі свої гроші, рекомендовано враховувати два фактори:

 1. Коефіцієнт ставок повинен бути кожного дня менше попереднього.
 2. Не треба брати до уваги низькі коефіцієнти БК.

Коли залишилось небагато до кінця східців, краще взагалі відмовитись від коефіцієнтів вище 1. 2. Особливо, це стосується великих сум. Кожен новий крок повинен бути 100% обдуманим, просто робити ставки на низькі кефи не можна.

«Лесенка» — стратегія безпрограшна чи ні?

100% виграшних або програшних стратегій просто не існує. Цей метод вважається ризикованим, тому що в разу однієї неудачі, треба робити декілька ставок поспіль. Наприклад, якщо одна ставка, призначена для відіграшу, програє, щоб врятувати ситуацію доведеться зробити 5-10 ставок. Це складно та ризиковано, гравцям рекомендується детально ознайомитись з правилами стратегії, перш ніж використовувати її.

Найкращі «східці» будуються місяцями, не за декілька годин. Гравці обдумують кожен крок, сортують спортивні події та моніторять результати. «Лесенка» дає ефект тоді, коли беттер провів аналіз, зрозумів принцип дії. Щоб не зламати свою стратегію, треба зменшувати коефіцієнти, коли ціль поруч.

FAQ

❓ Як вигравати на ставках зі стратегією «лесенка»?
Довіряти 100% коефіцієнтам не треба, важливо проводити детальну аналітику подій, команд. Лише детальний аналіз допоможе максимально збільшити шанси на те, що зроблена ставка буде правильною та принесе винагороду.
❓ Чому така стратегія підходить для новачків?
Вона вигідна, коли беттер не може поставити велику суму на кон, не має навиків, не розуміється в існуючих стратегіях. Тому досить часто нові користувачі букмекерських контор використовують таку стратегію.
❓ Які види спорту підходять для таких ставок?
Використовувати стратегію «лесенка» беттери можуть для будь-яких спортивних дисциплін. Якихось винятків тут не існує, клієнти букмекерських контор можуть використовувати стратегію для футболу, хокею, тенісу, баскетболу та інших дисциплін.
❓ Чи вигідна стратегія «лесенка» в лайв-режимі?
Так, звісно. В режимі реального часу можна слідкувати за коефіцієнтами, змінювати їх. Тому стратегія «лесенка» буде досить вдалою для реалізації своїх можливостей і щодо по відношенню ставок у реальному часі.

Залишити коментар