Суд продовжується. Менді звинувачується у зґвалтуванні жертв у “кімнатах паніки” – UA-Футбол

Декілька жертв на суді розповіли, що Бенжамен Менді їх ґвалтував, замкнувши перед цим приміщення. Присяжні припустили, що футболіст це робив у спеціальних “кімнатах паніки” чи “кімнатах безпеки”, поввідомляє The Guardian.

Подібні приміщення є характерними для західних житлових будинків. “Кімнати паніки” відрізняються тим, що надійно закриваються зсередини, щоб їх не можна було відкрити на випадок, наприклад, приходу грабіжників.

Деякі жертви стверджували, що вони були замкнені з Менді, коли той ґвалтував їх, але суд присяжних припустив, що це могло відбуватися якраз у “кімнатах паніки”, тож створювалося відчуття, що вас замкнули.

Звинувачується також 41-річний Луї Саа, який допомагав вчиняти злочини футболістові. Він або створював умови для подальшого зґвалтування, або брав у ньому участь.

5 жінок заявили, що вони були зґвалтовані безпосередньо Менді та ще 6, що тільки Саа.

Пара запрошувала жінок на вечірки в заміському особняку футболіста, після чого дівчата або були настільки п’яні, що не могли відповісти, чи бажають вони сексу, або до них застосовувалося насильство. Будинок футболіста знаходиться за 15 хвилин ходьби неосвітленим путівцем від найближчого села.

Зазначається, що суд над футболістом продовжується. Менді та Саа заперечують усі 22 звинувачення.


Source: news.google.com

Залишити коментар