Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Обігнати росію та націлитись на Сербію! – Sport.ua

20 та 21 липня українські команди стартували у новому сезоні єврокубків. Прийшов час вивчити нову таблицю коефіцієнтів УЄФА.

«Динамо» та «Ворскла» принесли в залік Україні євроочки на поточному тижні. Кияни зіграли внічию з «Фенербахче» (0:0) у Q2 Ліги чемпіонів, а клуб із Полтави завдав поразки шведській команді АІК (3:2) у Q2 Ліги конференцій.

На цей момент набрані Україною очки складені з бонусів «Шахтаря» за груповий раунд ЛЧ (4), а також поділених навпіл успіхів у кваліфікації: «Ворскла» (1.0) та «Динамо» (0.5). Сумарні 5.5 при поділі на 5 клубів дають 1.100.

За поточний сезон Україна набрала 1.100 бали, це 21-ше місце в сезоні (що поки що не дуже важливо)

У п’ятирічному рейтингу Україна посідає 13-те місце. Немає сумнівів, що за декілька раундів вдасться обійти росію, клуби якої дискваліфіковані через воєнне вторгнення в Україну.

Головне завдання на сезон – у боротьбі за 11-те місце спробувати нав’язати конкуренцію Сербії, у якої поки що на 2.475 бали більше

Щоб мати шанс виставити чемпіона країни безпосередньо до групового раунду Ліги чемпіонів 2024/25, треба обов’язково посісти 11-те місце за підсумками сезону в п’ятирічному рейтингу.

Таблиця коефіцієнтів УЕФА 2023

Поточний рейтинг (впливає на розподіл путівок у сезоні 2024/25)

Source: news.google.com

Залишити коментар