У ФБУ повідомили, яким буде наступний чемпіонат України – Корреспондент.net

У ФБУ повідомили, яким буде наступний чемпіонат України

Фото: ФБУ

Бродський розповів, яким буде наступний чемпіонат України з баскетболу

Президент Федерації розповів про те, як планується виходити із ситуації у скрутний час.

 

Чемпіонат України з баскетболу проводитимуть і обов’язково на території нашої країни. Про це в інтерв’ю прес-службі ФБУ розповів президент організації Михайло Бродський. Водночас він розповів про тяжкі часи для українського баскетболу. За словами функціонера, зібрати для участі у першості вдасться далеко не всіх.

 

“Ми зараз приступаємо до роботи з клубами, хто в цих умовах може виступати в чемпіонаті України. Не солодко всім зараз, це зрозуміло, але проводити чемпіонат України ми обов’язково будемо. У нас буде два чемпіонати – Дивізіон А-Суперліга та Дивізіон Б, серед чоловіків і жінок. Раніше у нас було три чемпіонати – зараз буде два.

 

Ми обмірковували кілька форматів. Була навіть ідея всіх запустити в одну лігу, а в другій частині поділити на дивізіони, але вирішили, що краще поділити сезон на дві ліги за клубами. Гратимемо без уболівальників, але з обов’язковими онлайн та ТБ-трансляціями і відповідним медійним супроводом.

 

Ігри проходитимуть у безпечних місцях за наявності укриття. Тури проходитимуть у своєрідних баблах, які ми вже пройшли в умовах карантину, тобто клуби збиратимуться в одному місці, де проводитимуть серію матчів, кожен тур проходитиме раз на два тижні. Я думаю, у кожній лізі буде близько 8-10 команд, стартуватимемо наприкінці жовтня.

 

Хочу зазначити, що клуби, які виступатимуть за кордоном, обов’язково мають грати і у чемпіонаті України. Інакше – це не український клуб. Регламенти змагань наразі розробляються. Усі вони узгоджуватимуться з клубами чемпіонату та виконкомом ФБУ.

 

Якщо говорити про чоловічі клуби, то, крім Прометея та Будівельника, у команд немає потужних спонсорів або власників. Я потроху допоможу Черкаським Мавпам, у нас є спонсорський кулак у Київ-Баскеті, є амбітний Дніпро, розраховуємо на Рівне, Волинь та Житомир плюс ще кілька команд, є наші сильні активісти у Запоріжжі та Південному – десь таким зараз вимальовується Дивізіон А – Суперліга там може бути команд 10. Тернопіль, на жаль, пропустить сезон. Інші клуби виступатимуть у дивізіоні Б.

 

Ситуація в жіночому чемпіонаті дещо гірша. Попередньо, можу сказати, що команд буде менше. Ми хочемо зібрати дві ліги по 8 команд, але якщо їх буде менше, ми об’єднаємо жіночу лігу в один дивізіон. Формат змагань буде ідентичним чоловічій лізі”, – сказав Бродський.

 

 

 

Source: news.google.com

Залишити коментар