Успішні стратегії для ставок на настільний теніс – Sport.ua

Настільний теніс вже давно має свою стабільну аудиторію і розглядається її частиною як сфера для ставок. Так, пінг-понг за популярністю різко поступається футболу (та й великому тенісу та іншим), і ефективних стратегій гравці розробили небагато. Але все ж таки вони є – по суті, просто адаптовані на популярних, давно існуючих математичних тактиках. Для не дуже досвідчених гравців рекомендують наступні “робочі” моделі.

На фаворита, що програє

Для цієї тактики потрібно почекати відповідний момент, так що вона підходить суто для парі на турніри, що транслюються “наживо” і на які приймають ставки в онлайн-режимі. Гравець, дивлячись трансляцію, шукає зустріч, де є помітний фаворит (таким сміливо можна вважати того, на чию перемогу в прематчі пропонують коефіцієнт не вище 1,5, а то й 1,4), аутсайдер. Може настає тоді, коли андердог робить заявку на сенсацію, повівши в рахунку. Оптимально, якщо він виграє у 1-й партії із досить зручною перевагою. У таких умовах букмекери починають переглядати котирування, починаючи піднімати коефіцієнти номінального фаворита. В ідеалі цифра має сягнути 1,8, або як мінімум 1,7. Чекати довго не доведеться, адже пінг-понг дуже динамічний. Головне – встигнути спіймати момент і “зарядити” на перемогу в матчі того, хто сильніший і за прогнозами букмекерів, і за аналітикою самого гравця. Головне у пошуку ідеальної точки для входу уважно спостерігати за грою. Ключове завдання – зрозуміти, чи не вирішив раптом сильніший “злити” зустріч, переконатися, що в нього просто тимчасові труднощі, які бувають у всіх. Як зазначають досвідчені гравці, при вірній підготовці та стеженні за зустрічами (благо, їх вистачає щодня), можна досягти прохідності ставок у 65 і більше відсотків, що у поєднанні з коефіцієнтом на перемогу на рівні 1,75-1,8 вже гарантує гарний та стабільний прибуток на дистанції.

Наздоганяння на перемогу в сеті

У цій стратегії гравець зосереджується на парах, де спортсмени рівні під силу, хоча б приблизно. Далі потрібно просто стежити за грою, та оптимально, щоб переможцю потрібно було взяти 4 сети для перемоги. Вибравши свого фаворита, потрібно ставити на те, що цей гравець переможе в 1-му сеті. При перемозі потрібно переключатися на інші поєдинки, при поразці, як у будь-якому наздоженні, йде збільшення номіналу так, щоб він у разі успіху перекрив попередню втрату – і знову ставлять на перемогу того ж таки тенісиста, але у 2-й партії. Цикли повторюють, з відповідним збільшенням сум, доки не буде перемоги. Варто пам’ятати, що ця стратегія потребує досить серйозного ресурсу у банку.

Source: sport.ua

Залишити коментар