Види ставок на пляжний футбол – Sport.ua

Пляжний футбол – один із багатьох варіантів, що виникли на базі традиційного, класичного виду спорту. Але також він має елементи, що схожі на правила хокею і волейболу з гандболом. Не дивно, що на події можна знайти різні види парі. Які ж маркети можна побачити у лінії практично будь-якого букмекера?

 • Вихід. Найпростіший, основний вид парі, що відбиває саму суть, сенс поєдинку. Гравцеві потрібно визначити, як закінчиться поєдинок. Причому, на відміну від “великого” футболу, тут лише 2 можливі результати, П1 або П2, тобто перемога когось із противників – у “пляжній” версії не передбачені нічийні результати. Іноді букмекери також дозволяють розмістити парі на результат не тільки повного матчу, а й окремого тайму, а стосовно центральних турнірів типу чемпіонату світу – навіть для більш короткого ігрового відрізку часу.
   
 • Тотал. У цьому ринку парі націлено визначення результативності тих чи інших показників гри. Як правило, це стосується такого чинника, як голи, хоча букмекери вже почали пропонувати, хай навіть не на всі матчі, удари, фоли, попередження тощо. Як і скрізь, конторою виставляється той чи інший показник-маркер, і коефіцієнти на “більше/менше”, а вже гравцям залишається вибрати щось із цього, і робити своє парі.
   
 • Чет/непар. Здебільшого у пляжному футболі цей ринок обмежується лише пропозицією поставити на забиті м’ячі. Як правило, тут уже немає місця для серйозного аналітика, адже беттори повинні вказати, кількість голів буде парною або непарною, за всю гру або менший проміжок часу – перш за все, за тайм. Але, за великим рахунком, це більше питання везіння, де шанси вгадати дорівнює практично завжди рівно 50 на 50.
   
 • Фора – ставка на гандикап між командами, як у матчі загалом, так і в одному конкретному таймі (але на це приймають парі далеко не всі букмекери). Гравцю потрібно визначати, яким приблизно стане розрив між суперниками. Якщо гравець вирішує, що номінальний аутсайдер непоступливий, на нього слід брати плюсову фору. Якщо ж беттор не сумнівається, що лідер виграє впевнено, розгромно, то він використовує мінусовий гандикап на нього.
   
 • Ставка на влучний рахунок. Варто пам’ятати, що один із козирів пляжного футболу – більш висока, порівняно з традиційним видом спорту, результативність. Але ще складніше прогнозувати точний рахунок – щоправда, і коефіцієнти дуже привабливі. Нерідко гравці вважають за краще ставити на точний рахунок у таймі, причому вже в режимі “лайв”, коли гравці роблять свої висновки за підсумками перегляду старту матчів.

Source: sport.ua

Залишити коментар