Як Економно Робити Ставки на Спорт – Поради від Засновника Сайту Букмекери України – 0532.ua – Новости Полтавы

Ставки на спорт – це можливість підтримати улюблених спортсменів та заробити на своїх знаннях. Засновник сайту Букмекери України розкаже, як правильно починати робити ставки на спорт і як зекономити, використовуючи бонуси і функції букмекерських сайтів.

Що варто знати, перш ніж починати робити ставки на спорт?

По-перше, обирайте тих букмекерів, які отримали ліцензію України. Букмекери часто заявляють, що працюють легально, спираючись на ліцензії інших країн. Це маніпуляція, адже жодні інші ліцензії, крім української, в нас не діють. 

По-друге, визначте свій ігровий банк, тобто суму, яку ви дозволяєте собі програти. Пам’ятайте, що ставки на спорт – це швидше розвага, ніж спосіб заробітку, тож не варто корити себе за програні гроші, як і не варто намагатися “відіграти програш”. Дозвольте собі витратити певну суму на ставки, не розраховуючи на виграш. Це зробить гра значте приємнішою і звільнить вас від непотрібного стресу.

По-третє, обирайте ставки “ординар”. Ординари – це одиночні ставки на окремі події. При таких ставках значно легше розрахувати можливий виграш – потрібно лише помножити коефіцієнт на суму ставки. 

rejtung bukmekeriv

Які пропозиції букмекерів дозволять гравцям зекономити власні гроші?

Перш за все, одразу після реєстрації варто активувати вітальний бонус. Українські букмекери, як правило, пропонують подвоїти перший депозит, тобто яку б суму ви не занесли на сайт, її буде подвоєно за умови використання вітального бонусу. 

Фрібети – це ще один вид безпрограшного бонусу. У перекладі з англійської мови вони так і називаються: безкоштовні ставки. Ідая в тому, що букмекер дарує вам фрібети за виконання певних умов, а ви можете робити ставки на суму цих фрібетів. Якщо виграєте – виграш ваш, а якщо програєте – нічого не втратите. 

Завжди звертайте увагу на те, чи пропонує сайт підвищені коефіцієнти. Вони зазвичай з’являються за день два до спортивної подій, і їх можна помітити за особливими позначками поруч з коефіцієнтами. 

Ще один спосіб вберегти гаманець від схуднення – це використання функції кешауту. Кешаути дозволяють гравцям вивести гроші назад, якщо вони передумали, або коли стає зрозумілим, що ставка програє. Звісно сума для виведення змінюватиметься залежно від того, скільки залишилося часу до кінця матчу і від успіхів команди. 

Які є небезпеки при використанні зазначених бонусів?

Звісно, першою небезпекою є неуважність. Всі зазначені бонуси і акції мають певні умови їх отримання та виграшу, як власне і термін дії. Часто гравці не виконують умови і втрачають свої бонуси. 

Важливо додати, що букмекерський ринок в Україні ще й досі лишається у напівтіньовому стані. Тобто букмекери можуть придбати ліцензію і працювати офіційно, але більшість обирає цього не робити і продовжують працювати нелегально. Граючи у неліцензованих букмекерів, гравці ризикують своїми грошима, адже у разі невиплати їхнього виграшу, вони не можуть звернутися до певних інстанцій, щоб змусити контору до відповідальності. 

Source: 0532.ua

Залишити коментар