Як робити онлайн ставки на спорт: покрокова інструкція для новачків – 24 Канал


Ставки на спорт – це своєрідний парк розваг, куди людина приходить, щоб отримати задоволення та відпочити. У такому випадку на перший план виходить процес, а не фінальний результат. Адже виграш – це передусім приємний бонус за пережиті емоції.

Кожен, хто коли-небудь робив ставки на спорт, стикався з відчуттям азарту. Це стан, коли людина пропускає подію крізь себе та емоційно переживає за результат. Іноді гравець навіть може дійти до стану афекту. При чому необов’язково ставити на свою улюблену команду. Роблячи ставку на когось, мимоволі починаєш вболівати за свою інвестицію. Так народжується азарт, який надає ставкам ще більшого смаку.

У період карантину через усім відомі причини більшість спортивних заходів стали недоступними для широкої маси аудиторії. Фанати втратили можливість співати та кричати на улюблених стадіонах.

Онлайн ставки на спорт дозволяють швидко та безпечно реагувати на всі події та робити кожну гру видовищною особисто для себе.

Тому, окрім додаткового заробітку, ставки можуть принести чимале моральне задоволення від перемоги. Хто ж не любить перемагати?

Футбол, бокс, теніс, хокей, біатлон, перегони чи баскетбол? Який вид спорту підходить для ставок найкраще? Командний чи індивідуальний? Чіткої відповіді на це запитання не знає ніхто. У кожному виді спорту є свої фаворити та андердоги. У кожному виді спорту стаються сенсації та апсети. Головне правило спорту – вічно перемагати неможливо.

Однак для того, щоб робити ставки на окремий вид спорту, потрібно розуміти його зсередини. Дуже часто за іменем одна команда сильніша за іншу. Проте втрата фізичної форми, травми та інші чинники можуть вплинути на гру.

Marathonbet, адже це букмекерська контора зі світовим ім’ям. Тут низька маржа, гарні коефіцієти, вигідні бонуси та зручний сайт.

Усього існує три види ставок:

  1. ординар
  2. експрес
  3. система.

Усі інші – це комбінації. Найпростішим видом ставки є ординар, який не потребує надзвичайних розумових зусиль від нових користувачів.


Фото Getty Images

Що таке ординар

Мабуть, ставка кожного новачка в букмекерській конторі є ординаром. Ця ставка передбачає, щоб гравець вибрав певний результат. У разі правильної відповіді коефіцієнт множиться на суму ставки, а отримане число в грошовому еквіваленті надходить на рахунок беттора.

Приклад класичного події з потрійним підсумком:

  • П1 – перемога Команди 1 – коефіцієнт 1.20
  • П2 – перемога Команди 2 – коефіцієнт 15.0
  • X – нічия – коефіцієнт – 6.70

Таким чином, зробивши ставку в 100 гривень, у випадку якщо ставка зіграє, ми отримаємо наступний виграш:

  • ставка на П1 принесе нам 1.20 * 100 грн = 120 грн
  • ставка на П2 принесе нам 15.0 * 100 грн = 1500 грн
  • ставка на Х принесе нам 6.70 * 100 грн = 670 грн

Експрес

Це також досить проста ставка, яка передбачає поєднання одинарних ставок. Тобто якщо гравець вирішив ставити відразу на декілька подій, непов’язаних між собою, то можна об’єднати їх в “експрес” і замість декількох окремих ставок зробити одну.

Який плюс експресу? Коли ставка складаються в так званий експрес, їх коефіцієнти перемножуються між собою. У підсумку виграш в разі вдалого збігу обставин буде набагато більшим, ніж якщо б гравець робив кожну ставку окремо.

виграв понад 30 тисяч євро. Як це сталося? Відповідь – неймовірна удача. На подіумі гран-прі Італії Формули-1 сезону-2020 не знайшлося місця жодному з фаворитів сезону. Несподівано дебютну перемогу здобув француз П’єр Гаслі, а за ним фінішували Карлос Сайнс та Ленс Стролл.

В одній з букмекерських контор невідомий зробив ставку на те, хто потрапить на подіум гран-прі Італії. І він спрогнозував переможний для себе результат.

Чому в Marathonbet найнижча маржа серед букмекерів і як це впливає на суму виграшу

Недосвідченим гравцям краще вберегти себе від зайвого ризику і вибирати саме такі ставки. Однак вони повинні бути на фори або тотали, про які було йшлося вище. Чому? Все просто – саме на ці ринки найнижча маржа.

Source: sport.24tv.ua

Залишити коментар