Збірна України вирушила на тренувальний збір до Стамбула – Корреспондент.net

Збірна України вирушила на тренувальний збір до Стамбула

Фото: ФБУ

Санон вирушив на тренувальний збір

Національна баскетбольна команда розпочала підготовку до відбору на чемпіонат світу та Євробаскету.

 

Збірна України з баскетболу розпочала основний підготовчий етап до важливих матчів. За повідомленням офіційного сайту ФБУ, підопічні Багатскіса закінчили тренування в Ризі та вирушили до Стамбула.

 

У Туреччину тренерський штаб взяв 14 баскетболістів, до збірної поки що не приїхав центровий Сакраменто Кінгс Олексій Лень.

 

Повністю список гравців, які вирушили на збори, виглядає таким чином: Денис Лукашов, Ілля Сидоров, Ісуф Санон, Віталій Зотов, Святослав Михайлюк, Павло Крутоус, Богдан Близнюк, Ілля Ткаченко, Андрій Войналович, Артем Ковальов, В’ячеслав Бобров, Володимир Герун, Дмитро Скапинцев, Артем Пустовий.

 

На турецьких берегах “синьо-жовті” зіграють три товариські поєдинки. Вже завтра, 11 серпня, проти господарів – збірної Туреччини, 12 серпня команда Багатскіса поміряється силами з Польщею, а 13 серпня – зі Словенією.

 

Нагадаємо, що 24-го та 27-го серпня збірна України має зіграти важливі матчі кваліфікації чемпіонату світу проти Італії та Ісландії відповідно. Після цього, 2 вересня, українці стартують у груповому етапі Євробаскету.

 

 

 

Source: news.google.com

Залишити коментар