Журналіст: гравець Шахтаря, як дебошир, влаштував конфлікт і був усунений – Sport.ua

Футбольний журналіст Ігор Бурбас розповів, що півзахисник «Шахтаря» Владислав Вакула влаштував конфлікт і був усунений від команди:

«Шахтар» розраховував, що залишиться Владислав Вакула, який пройшов усі збори з командою та влаштовував Йовічевіча. Тренер на нього розраховував і бачив якщо не основним на правому фланзі, то як гравця ротації.

Але коли «Шахтар» повертався до України, Вакула себе виявив, ніби якийсь дебошир і пішов на конфлікт із кимось із команди. Чи то з гравцем, чи то з працівником персоналу.

До бійки не дійшло, але була словесна суперечка. Він дозволив собі зайвого. Усунули від команди, і його подальша доля незрозуміла. Думаю, це був останній шанс у нього в «Шахтарі», і більше шансів не буде».

У січні 2021 року перед підписанням контракту з «Маріуполем» Вакула потрапив у ДТП, розбивши Мерседес, з підозрою на алкогольне сп’яніння. Незадовго до того футболіста відрахували із «Десни» за порушення режиму. За даними пабліка Рахунок на табло, на футболіста було ще заведено справу про опір під час арешту.

Source: news.google.com

Залишити коментар