⭐Ставки на спорт лінк на сайт
⭐Види спорта футбол, баскетбол, волейбол
⭐Версії сайту українська

Ставки на спорт Україна — популярне захоплення, яке зараз набирає популярності. Відповідно до історії, укладати парі любили англійські джентльмени, для робітничого класу ця розвага була недоступна. У сучасному світі кожен поціновувач спорту має свою команду-фаворит, за яку він хворіє. Новачки без досвіду часто програють, і щоб цього не сталося, потрібно вивчити правила ставок, термінологію, коефіцієнти та стратегії. Далі про це і поговоримо — вивчимо основні особливості ставок на спорт, познайомимося з їх основними видами та особливостями вибору букмекерської контори. Такі деталі допоможуть глибше вдатися у поняття ставок на спорт і розібратися в успішному членстві з букмекерськими конторами.

Поняття спортивних ставок

Ставки у спорті — укладання інтелектуального парі між беттером та букмекерською конторою. Гравець ставить свої гроші на будь-якого спортивного змагання, сподіваючись, що його прогноз зіграє. Якщо ставки на спорт прогнози «зіграла», гроші повертаються в повному обсязі + прибуток, якщо програла — виграш іде переможцю.

Букмекер надає кожній ставці свою котирування – коефіцієнт, автоматичну оцінку ймовірності виграшу. Існує кілька видів кеффів, у конторах України застосовуються різні. Щоб вигідно поставити на спорт, потрібно правильно вибрати не подію та букмекера. Чи підходить коефіцієнт? Розглянемо алгоритм, яким можна визначитися з парі:

 1. Вибрати букмекер.
 2. Вказати потрібний режим гри: прематч чи лайв.
 3. Знайти бажаний вид спорту.
 4. Вказати матч.
 5. Відкрити лінію або розпис.
 6. Натисніть на потрібний коефіцієнт події.

У вікні, що з’явилося, потрібно прописати розмір ставки та підтвердити її — клік «Зробити ставку» або «Укласти парі». Якщо гравець має прогноз на ставку, він має великий шанс на перемогу. Оформлення парі в режимі прематч відбувається миттєво, а от у лайві доведеться зачекати. Щоб сформувати експрес, потрібно додати всі варіанти ставок у купон, доки не будуть зібрані всі потрібні матчі. А після цього достатньо зберегти щойно створений купон. Після цього всі вибрані події відображатимуться в особистому кабінеті беттера.

Що таке коефіцієнт у ставках на спорт

Розберемо ставки на спорт на реальні гроші, що потрібно знати про формати коефіцієнтів. Тільки розуміючи, що означає цей термін, можна досягти успіху в Беттінг. Кожен гравець може вибрати найбільш зручний показник. Вибрати можна з таких форматів:

 • Дробовий.
 • Американська.
 • Десятковий.

Найпростіший і зрозуміліший — десятковий. Гравець одразу може розрахувати, скільки він виграє, якщо його ставка у 1 американський долар буде виграшною. У певних випадках програну ставку можна повернути – букмекерські контори розробили коефіцієнти повернення ставок.

Види спортивних парі

Ставки на спорт онлайн сьогодні є різноманітними. Розпис одного матчу може мати на увазі понад 100 результатів, і щоб визначитися з ними, потрібно проаналізувати кожен. До аналізу входять:

 • статистика перемог у минулому;
 • мотивація команди/гравця;
 • актуальний склад команди;
 • останні новини.

Не завжди варто ставити на фаворитів – може зіграти людський фактор, воротар оступиться, пропустить м’яч, не кажучи про травми на полі. Оптимально для новачків — ставити на удари по воротах, які точно будуть. Існує три типи парі, котрі пропонуються клієнтам букмекерських контор для того, щоб робити ставки прогнози:

Одиночний Найпопулярніший вид ставок серед усіх категорій гравців. У кожному закладі є лише одна умова.
Експрес Парі можна виграти, коли виконається кожен прогноз із розписаних умов. Їх може бути 2-20, на різні матчі та різні дати.
Лайв Характерними є плаваючі коефіцієнти, тому що ставка полягає на подію в реальному часі.

Професійні беттери можуть поєднувати у своїх ставках всі ці види, проте новачкам це рекомендовано. Найвигідніші виграші можна отримати, роблячи ставку експрес — навіть за низького або середнього рівня ризику можна скласти коефіцієнти.

Багатьом новачкам цікаво, ставки на спорт, що таке тотал. Це улюблене багатьма парі на результат кожного матчу. Поняття «Тотал більше» або «Тотал менше» саме для цих матчів. Існує всього два види тотала — азіатський (дрібні числа) та європейський (цілі числа). Доступна ставка букмекерська контора на тотал на індивідуальну команду або на загальне змагання.

Плюси та мінуси лайв-ставок

У кожній системі ставок є свої позитивні та негативні сторони, але здебільшого вони індивідуальні. Спробуємо навести кілька доказів за та проти укладання live-парі. І ось головні переваги:

 • Шанс дочекатися, коли коефіцієнт на бажаний результат помітно зросте. Наприклад, у прематчі на тотал потрібної хокейної команди котирування становить 1,3-1,4, що не влаштовує беттер. У режимі лайв гравець планує довести коефіцієнт до 2. Після приблизно третини гри за умови, що команда залишається без голів, укладається парі на потрібне значення;
 • Є шанс упіймати вигідний коефіцієнт на перемогу фаворита, якщо він пропустить швидкий гол. Так, до матчу перемога “Челсі” йде з коефіцієнтом 1,3. Якщо ж лідер пропускає, можна укласти парі з його перемогу з підвищеним коефіцієнтом чи підстрахуватися форою (0) чи подвійним шансом;
 • Зробивши спортивні ставки з великою сумою на коефіцієнт 2+ у лайві можна підстрахувати вибір, уклавши парі на протилежне значення. Виходить “вилка” (про неї ми докладно розповідали раніше). У цій ситуації, якщо підстрахування вдалося, єдиним мінусом стає незначна сума виграшу. Одна справа, коли гравець ставить значення 2+ і множить вартість парі, а інша — коли знімає малий відсоток.

Як можна зазначити, савик на спорт в режимі реального часу — досить вигідна пропозиція для клієнтів букмекерських контор.

Мінусами Live-ставок можна назвати:

 • У БК працюють чудові аналітики. Якщо контора виставляє в лайві занадто великий коефіцієнт, це не лише шанс зірвати куш, але й потрапити до підготовленої пастки.
 • Чекаючи збільшення тотала в матчі, гравець ризикує пропустити прогнози на ставки, якщо команда заб’є раніше ніж коефіцієнт дійде до необхідної позначки.
 • Ніхто не гарантує камбек переможця, якщо він пропустив швидкий гол.

Такі мінуси можна знайти у будь-якому варіанті ставок, і лайв-режим не є винятком.

Чи варто грати на ставках у live?

Live-ставки роблять перегляд події яскравішими, приковують увагу до гри та дозволяють робити вибір по ходу матчу. Тому такий варіант ставки підходить як новачкам, так і досвідченим беттерам. Грамотно вибирайте події та розподіляйте банк, щоб на дистанції можлива поразка не завдала сильного фінансового удару.

Як правильно вибрати букмекерську контору

Зробити вигідні ставки букмекерів сьогодні неможливо без букмекерської контори з гарною репутацією. Реклама на тему беттінга скрізь і вибрати гідну контору непросто. Важливо віддати перевагу легальному закладу, який можна визначити за такими критеріями:

 • утримується невеликий податок на виграш;
 • потрібно верифікувати обліковий запис;
 • можна додатково знайти на платформі послуги казино, багато слотів та інші розваги;
 • є прогноз ставки на спорт із бонусом;
 • можна відкрити рахунок у національній валюті;
 • виконується підтримка на законодавчому рівні;
 • індивідуальні дані захищені шифрами;
 • за банкрутства контори гроші повертаються клієнтам.

Гравцеві не потрібно буде обходити блокування, щоб потрапити до свого кабінету, нема потреби використовувати дзеркала. На офіційних сайтах доступно розписана основна інформація: як укладати парі, зробити ставку на спорт, що таке тотал та інше.

У «нелегалів» багато проблем: заклад може будь-якої миті бути заблокованим, можливий витік інформації третім особам, з рахунку знімаються гроші.

Чому важливо визначити свій банкрол до гри

Є ставки онлайн з бонусом, але в інших випадках краще розраховувати свої сили. Рекомендується виділити свій ігровий банк — яка сума для гравця вважається допустимою для програшу. Важливо виділити розмір максимального просідання, щоб потім не перевищувати цей ліміт. Це потрібно особливо азартних користувачів, які можуть вчасно зупинитися.

Середні показники: однією ставку рекомендовано 5% банкролла, а ставлячи велику суму, з’являється ризик великого програшу. Можна спробувати робити ставка онлайн і без ризику – не витрачати реальні гроші, а скористатися віртуальними рахунками. На таких рахунках гравець перевіряє свої доходи дистанційно, а вже потім вирішує, чи варто ризикувати та укладати парі.

Декілька порад новим користувачам

Робити ставки на спорт потрібно обдумано — 100% прибутку не може бути. Не рекомендується ставити багато експресів, адже це онлайн ставка з кількома подіями одразу. Програє одна подія — програє вся ставка. Виділимо кілька побажань новачкам у беттінгу:

 • не вдасться відігратися відразу після кількох невдач;
 • знайдіть відповідні стратегії;
 • не ставте на лідера;
 • не варто одразу кидатися в лайв-режим.

Ігри в реальному часі вимагають ретельного аналізу та збору інформації. Ставити треба холодною головою, інакше азарт зіграє проти вас. Не завадить вивчення та аналіз стратегій, які пропонуються саме для ставок у режимі реального часу. Вони допоможуть значно підвищити шанси кожного беттера.

FAQ

❓ Що таке ставки на спорт та які позитивні моменти дає це заняття?
Ставки на спорт — це спосіб отримати додаткові кошти від перемоги певного спортсмена чи спортивної команди. Сьогодні такі послуги пропонують букмекерські контори, котрі створили велику базу ставок на різноманітні спортивні дисципліни.
❓ Які популярні види спортивних парі пропонують букмекерські контори?
Сучасні букмекерські контори пропонують своїм клієнтам досить велике різноманіття можливостей у напрямку ставок на спорт. Сьогодні букмекерські контори пропонують своїм клієнтам ординари, експреси та ставки у режимі реального часу.
❓ Як правильно обрати букмекерську контору для ставок на спорт?
Щоб бути впевненими про те, що від ставок на спорт людина отримає певну винагороду та зможе її вивести на особовий рахунок, варто підбирати надійного букмекера. Обираючи букмекерську контору, потрібно враховувати надійність, наявність ліцензії, великий вибір спортивних змагань, бонуси та інше.
❓ Як правильно робити ставки на спорт?
Варто знати певні особливості, котрі допоможуть робити новим клієнтам букмекерських контор правильно та вірно ставки на спортивні події. Перш за все, — вибір правильної букмекерської контори, холодного погляду на майбутнє змагання, та відкладання на другий план особистих уподобань.