Ставки на кіберспорт

Ставки на кіберспорт стали невід’ємною частиною сфери беттінгу. Зараз навіть звична гра в мережі приносить безліч задоволення — гравець змагається з реальними суперниками, а якщо поставити на це гроші можна непогано заробити. Швидкий розвиток кіберспорту помітили букмекери, які почали активно приймати ставки на різні події. Навіть такі світові гіганти, як Pinnacle Sports і William Hill тепер мають окремий розділ в головному меню.

Трохи історії

Перші турніри в цій галузі з’явились у 1995 році, винагородою були на гроші. Потім багато країн признали цей вид спорту офіційним, з кожним роком кількість гравців та бажаючих взяти участь у турнірах, зростала. Кращими букмекерськими конторами з вигідними ставками вважаються такі:

 • Cyber-bets;
 • Pinnacle Sports;
 • Cybbet, Egaming Bets та інші.

Щоб отримати доступ до змагань, треба пройти відбірковий тур, по результатам якого видається квиток. Наразі, ставок на кіберспорт кс го більше, ніж змагань з волейболу, тенісу, гандболу. В деяких країнах показник перевищив навіть футбол!

В чому особливості ставок на кіберспорт

Кіберспорт є дисципліною, яка вивчена недостатньо. Часто букмекери виставляють невірні коефіцієнти, тому контори дають кефи з великою маржею. Деякі БК можуть приймати ставки навіть на «нічию», але в більшості випадків роблять повернення ставок. Кожен гравець має своїх фаворитів. Кількість ставок надто велика, що навіть перевищує вірогідність перемоги. Часто в таких лініях валуйні ринки.

Ставки на кіберспорт Україна стають все популярніші. Спад кіберспорту в майбутньому не прогнозується, навпаки, ця галузь дуже цікава для досліджень. Якщо гравець має непогані знання і навички, моніторить турніри і почуває себе впевнено — він може спробувати зробити ставку на будь-яку дисципліну. Важливо: в кіберспорті є також демо-версії, на віртуальні гроші.

Основні види ставок

Галузь кіберспорту пропонує чимало варіантів ставок. Вони схожі по принципу з футбольними: є тотал, на перемогу, з форою та інші. Роздивимось більш детально кожен варіант:

Назва Короткий огляд
Основний результат Парі на перемогу конкретної команди без інших деталей.
З форою На перемогу, поразку з форою.
Результат карти На перемогу команд в конкретній карті
Прохід команди далі На більш високе положення в турнірній таблиці
Тотал Загальна кількість балів двох команд
Перемога однієї команди Спрогнозувати важко, надто багато учасників.

Багато букмекерів приймають також ставки з форою по картам. Ставки на кіберспорт скінами можна робити на тотал конкретної команди. Прибутковий варіант: гравець прогнозує місце команди в турнірній таблиці, чи буде вона переможцем, чи залишиться в плей-офф. Якщо показники однакові, букмекер повертає ставки.

Спеціальні види ставок на кіберспорт

До цієї категорії відносяться різні екзотичні ставки, які доступні тільки в онлайн – іграх та БК. До таких пропозицій відносяться:

 • Перша кров — ставка на команду, яка перша вб’є противника.
 • Ножевий раунд — на команду, яка перша застрелить противника з пістолету.
 • Раунд з ножами або пістолетом — на переможця, який стане першим вбивцею у раунді з ножами або пістолетами.
 • Переможець карти — на команду, яка виграє вказану карту.

Останній вид ставки, на переможця, є у кожній дисципліні, не тільки у сфері змагань з відеоігор.

Ставки на кіберспорт дають величезну кількість можливостей, варіантів для створення успішного купона. Кожен беттер може вибрати для себе оптимальний варіант, головне, детальніше розібратись з особливостями кожного виду.

Популярні турнірні змагання по кіберспорту

Одним з найвідоміших змагань по кіберспорту є турнір League of Legends. Змагання вважаються масовими, їх чекають всі учасники. Турнір проходить в рамках відомої відеогри, для якої відомий колектив Imagine Dragons створив відому пісню Warriors. До не менш популярних змагань відносяться також:

 • Intel Extreme Masters;
 • ESWC: Electronic Sports World Cup;
 • The International та інші.

Робити ставки на кіберспорт за гроші можна на різні турніри. Перший із них стартував в 2003 році, зараз він частіше за все проходить у Парижі. Турнір The International — це наймасштабніше змагання серед гравців Дота2. Це яскраві емоції, які запам’ятаються назавжди. На арені кіберспорту це важливе і яскраве видовище.

Авторитетна компанія ESL створила змагання Intel Extreme Masters. Центральний офіс знаходиться в Кельні, і цей кубок вважається найвідоміший серед кіберспортсменів. Компанія створює нові ігри, які відразу зацікавлюють гравців.

Чому важливий аналіз майбутньої гри

Без досконалого знання правил гри, краще не робити ставки взагалі. Результат завжди залежить від маленьких нюансів, які часто не враховують серйозні букмекери. Що враховується в аналізі:

 • статистика команд;
 • характеристика кожного гравця;
 • склад команди-фаворита;
 • тактика кожної команди;
 • вік гравця;
 • мотивація.

У кіберспорті часто виграє один гравець, тому від його характеристик залежить весь хід гри. Чим раніше була сформована команда, тим краще буде результат, дякуючи навичкам та досвіду гравців. Щоб зрозуміти тактику команди, проаналізувати її, треба передивитись змагання в минулому. Зробити ставки на кіберспорт скінами кс го можна тільки після повного аналізу.

Має велику роль вік гравців: ближче до 30 років швидкість реакції може змінюватись, тому молоді гравці мають фору. Треба враховувати і те, що мотивація від турніру до турніру змінюється. Разом з тим змінюється і емоціональний та фізичний стан команди і кожного гравця окремо.

FAQ

❓ Що таке кіберспорт, поняття?
Кіберспорт — це досить нова спортивна дисципліна, котра з’явилися відносно недавно. Суть цієї кіберспортивної дисципліни полягає у використанні відеоігор, котрі потрібно пройти. Змагання можуть бути командними та індивідуальними.
❓ Які є дисципліни у кіберспорті?
Кіберспорт пропонує досить багато дисципліні. Сьогодні можна виділити наступні: файтинг, авіасимулятори, автосимулятори, шутер, стратегія в реальному часі, командні рольові ігри.
❓ Які найпопулярніші ігри серед користувачів?
У кіберспортивній дисципліні використовують досить багато відеоігор. Найпопулярнішими можна назвати наступні відеоігри: Дота2, League of Legends, StarCraft 2, CS:GO. Проте це далеко не весь список.
❓ Чи потрібно гравцям тренуватися, щоб вигравати надалі?
Так, потрібно. Для цього потрібно багато грати, тренувати навички, знайомитись з механікою і основними правилами гри.

Залишити коментар