Pari Match

Приймає гравців з United Statesus

Букмекерська компанія Паріматч ☝ Робіть онлайн інтернет ставки на футбол ⚽ теніс баскетбол та інші види спорту. Ставки на спорт - БК Паріматч!
Грати

Про букмекерську контору

Ставки на спорт — це популярний вид азартної діяльності, який приваблює величезну кількість людей. Серед величезної кількості букмекерських контор особливою популярністю користується БК Париматч ставки, яка існує з 1994 року, і є одним із найбільш популярних та авторитетних букмекерів на пострадянському просторі.

Сайт Парі Матч кілька разів проходив апгрейдинг, після чого постав перед своїм користувачам у своєму сучасному вигляді. Послуги порталу користуються особливою популярністю та попитом. А все тому, що букмекер за довгі роки свого існування зумів заробити позитивну репутацію і не втратити її. Букмекер активно надає велику різноманітність послуг, що приваблює основний потік клієнтів. Тому багато хто воліє в Паріматч зробити ставку. Крім того, вигідні коефіцієнти віддачі та безпечні фінансові транзакції також позитивно вплинули на зростання попиту послуг. І окрему увагу варто приділити додатковим пропозиціям, таким як Парі Матч ставка без ризику, яка припала до душі величезній кількості беттерів.

Особливості основного функціонала офіційного сайту

Перш ніж починати членство з букмекером, слід попередньо вивчити тонкощі та особливості його офіційного сайту, особливості функціоналу, управління та наповнення сторінки. Це допоможе дізнатися, наскільки зручно портал сконструйований, і наскільки зручно ним користуватися звичайним клієнтам. І як робити ставки лайв Пари Матч.

При створенні офіційного сайту розробники особливу увагу приділили простоті та зручності інтерфейсу, дизайну сторінки, який не дратував би клієнтів, не викликав непорозуміння. І варто зазначити, що вони це здорово вийшло. Адже, відвідуючи головну сторінку порталу, беттери можуть спостерігати чудовий злагоджений інтерфейс, ретельно підібрана колірна гама, структурованість.

На головній сторінці можна знайти всю основну та корисну інформацію, при цьому немає відчуття перевантаженості та надлишку інформації. Щодо навігації, то тут теж все просто і зрозуміло, знайти Париматч ставки на футбол буде дуже просто. Тому навіть ті клієнти, які раніше не мали досвіду співпраці з порталами, що надають подібні послуги, розібратися з тонкощами управління зможуть швидко та просто.

Вся основна інформація розташована на головній сторінці, додатковий і детальніший опис, так само як і повноцінний асортимент послуг, можна спостерігати в спеціальних розділах. За допомогою цих вкладок зможуть користувачі Пари Матч ставки онлайн здійснювати у будь-який час і дуже швидко. Ці розділи розташовані у верхній панелі керування, і пропонують наступні вкладки:

 • Спорт;
 • Лайв;
 • Казине;
 • Лайв-казино;
 • Віртуальний спорт;
 • Віртуальні ігри;
 • Спорт покер;
 • Кіберспорт.

З цих розділів, беттер може відвідати ту вкладку, послуги якої його найбільше залучають, потім йому цікаво створювати купони. До речі, на сайті Парі Матч ставка без ризику теж доступна, і всі можуть нею скористатися.

У лівій частині головної сторінки можна спостерігати весь список видів спорту, на які БК Париматч пропонує робити ставки. Асортимент пропозицій вражає. Крім звичних напрямків, таких як Парі Матч ставки на футбол, беттери можуть створювати купони на цікаві, незвичайні та навіть маловідомі спортивні напрямки.

Серед таких варіантів можна спостерігати:

 • єдиноборства;
 • політика;
 • регбі;
 • шахи та інше.

Для зручнішого пошуку потрібного напрямку БК Парі Матч пропонує використовувати спеціальні фільтри, які дозволяють значно прискорити організаційні процеси та швидше перейти до ставок на спортивні події. Однак, варто відзначити, що серед великої різноманітності пропозицій, особливим інтересом і повністю користуються саме ставки лайв Парі Матч.

Крім того, на головній сторінці офіційного сайту букмекерської контори Пари Матч Україна можна спостерігати додаткові вкладки, розміщені в правій частині екрана. Там беттери можуть спостерігати розділ з акціями та бонусними пропозиціями. Вкладка, в якій знаходяться спеціальні файли для встановлення мобільного додатка. Інфоцентр допоможе отримати консультацію від перевірених фахівців служби технічної підтримки. А в розділі новини можна дізнаватись про останню та цікаву інформацію зі світу спорту.

Реєстрація на сайті: особливості та інструкція

Ставки Pari Match телеграм відкриті для кожного, хто бажає робити ставки на спорт. Однак ця послуга буде доступна тільки для тих клієнтів, які отримали обліковий запис на офіційному сайті і пройшли процедуру реєстрації. Така послуга доступна повнолітнім користувачам, а значить, клієнти, які не досягли віку 21 рік, не можуть активувати особистий кабінет, почати вкладати особисті кошти для ставок на спортивні події.

Створення облікового запису проходити беттери можуть як на офіційному сайті букмекерської контори, так і використовувати для цього встановлений мобільний додаток. На саму процедуру піде кілька хвилин, і вона складається з декількох пунктів, які слід виконати в правильній послідовності. Після цього беттеру буде доступна в парі матч перша ставка. Заплутатися не вдасться, тому що все досить просто, і виглядає так:

 1. Відкрити офіційний сайт та його головну сторінку (альтернативним рішенням буде програма).
 2. Знайти реєстраційну кнопку, яка знаходиться у верхньому правому куті.
 3. Натиснути на цю кнопку, щоб відкрити вікно.
 4. Вказати дату свого народження.
 5. Заповнити вікно з номером телефону.
 6. Вибрати валюту з асортименту доступних (жителі України можуть обрати гривні).

Після цього клієнт Parimatch підтверджує бажання членства та натискає на кнопку “Завершити реєстрацію”. Далі на вказаний номер телефону прийде спеціальний пароль, на основі якого можна буде увійти до щойно створеного облікового запису.

Бонусні пропозиції порталу: особливості та різноманітність

Бонусна програма букмекерської контори Парі Матч відрізняються своєю великою різноманітністю, варіативністю та хорошими можливостями. На основі різних заохочень беттери зможуть отримати максимально вигідні умови для членства, створення купонів, отримання доходу.

Всі бонусні пропозиції від Парі Матч ставка система можна умовно поділити на дві великі групи:

 1. Постійні – акційні пропозиції, що діють на регулярній основі.
 2. Тимчасові подарунки, які мають властивість затягувати термін дії, вони можуть вигадувати на честь якоїсь події, або для залучення нових клієнтів.

Досить приємні пропозиції приносять клієнтам Париматч промокоди. Серед постійного типу заохочень можна виділити такі найпопулярніші бонуси:

 • Бонусна пропозиція новоутвореному члену. Воно стає доступним відразу ж після проходження реєстрації. Розмір бонусної пропозиції складатиме 50 американських доларів, за умови, що беттер внесе такий же за вартістю депозит.
 • Експрес+. Таке заохочення надається беттеру створення одночасно кількох ставок.
 • Ставки. Цікавий і вигідний вид заохочення, який був оцінений величезною кількістю активних користувачів. Суть пропозиції полягає в тому, що кожна 101 ставка беттеру надається абсолютно безплатно.

Це найпопулярніші з постійних заохочень, проте на цьому перелік пропозицій далеко не закінчується. Існують інші види бонусів, яким активно користуються клієнти букмекерської контори, і зможуть створювати більш вигідні ставки Паріматч телеграм.

Як робити ставки в Парі Матч

Досвідчені беттери відзначають, користуватися офіційним майданчиком або спеціальним додатком дуже зручно та просто. Однак для користувачів-початківців все-таки буде корисною інформація щодо того, як робити ставки на Пари Матч. Для цієї процедури потрібно виконати кілька дій:

 • Створити обліковий запис. БК Парі Матч, як і інші подібні портали, не передбачає створення купонів на будь-які спортивні події без попереднього проходження процедури реєстрації.
 • Відвідайте офіційну сторінку букмекерської контори.
 • Перевірити стан балансу на наявність необхідної суми створення купона. За необхідності зробити депозит.
 • Вивчити асортимент доступних ставок, і на основі запропонованого асортименту вибрати подію та результат, на який беттер хоче створити купон.
 • Після цього відкриється купон, створений на основі переваг клієнта. Якщо одночасно беттер створює кілька ставок, автоматично виходить експрес. У купоні буде вказана повноцінна інформація щодо ставки, розмір вкладень клієнта та розмір можливої винагороди.

Після цього купон буде відображатися в особистому кабінеті беттера, він у будь-який момент може дізнатися нову інформацію, контролювати протікання створеного купона. З такою інструкцією в парі Матч ставка система пройде без проблем.

Отримання консультації від спеціалістів: особливості роботи техпідтримки

Надання послуг у віддаленому режимі завжди вимагають наявності фахівців, які могли б прийти на допомогу і допомогли розібратися в ситуації, що склалася, або відповіли на питання беттера. Адміністрація порталу це чудово розуміє і тому на основі сайту працює велика команда професіоналів, з якої складається служби технічної підтримки.

Для того, щоб клієнти могли комфортно отримувати консультації, звертатися за допомогою щодо Париматч Україна ставки онлайн або інших питань, було розроблено кілька каналів зв’язку. Це дозволяє кожному беттер вибрати той варіант зв’язку, який йому найбільше зручний для сприйняття. Клієнтам пропонується отримувати консультації такими способами:

 • Спілкування в спеціальному онлайн-чаті Його можна спостерігати на офіційному сайті у вигляді спеціального кішка та в мобільному додатку.
 • За допомогою номера телефону.
 • Спілкування за допомогою листування на поштову скриньку.

Шукати контакти для спілкування з фахівцями служби техпідтримки шукати довго не доведеться, всі дані, що знаходяться на головній сторінці у відкритому доступі. На запити про допомогу реакція є досить швидкою, людина практично моментально отримує відповідь.

Як можна зазначити, букмекерська контора максимально якісно підійшла до роботи офіційного сайту, надання послуг. Тому Париматч ставки мають успіх у величезної кількості беттерів.

FAQ

❓ Чи можна вважати букмекерську контору Parimatch надійним майданчиком?
Parimatch — це надійний та популярний у багатьох країнах азартно-розважальний портал, котрий пропонує не лише послуги букмекерської контори та казино. Сайт пропонує на основі ліцензії, забезпечує надійні платежі. Тому букмекера можна назвати надійним.
❓ Хто може стати членом букмекерської контори Parimatch?
На сайті букмекерської контори Parimatch може пройти реєстрацію кожен повнолітній клієнт. при цьому одна реєстрація забезпечує свободне користування послугами ставок на спорт та ігрових автоматів.
❓ Чи пропонує букмекерська контора Парі Матч бонуси?
Бонусна політика азартно-розважального порталу Парі Матч відрізняється своїм різноманіттям, якістю та щедрістю. Заохочення отримують тільки но зареєстровані клієнти та активні користувачі букмекерської контори.
❓ Як працює на сайті служба технічної підтримки?
Для забезпечення клієнтів букмекер пропонує 24 на 7 підтримку. Для цього зібрана команда професіоналів, котрі швидко реагують на запити про допомогу та консультують беттерів по різним питанням.

Особливості букмекерської контори

🔰Офіційний сайт Парі матч
🔥Переваги БК Широка лінія для pre-match та live ставок, високі коефіцієнти
⭐Види спорту для ставок Парі на футбол, кіберспорт, баскетбол, хокей та ін.
🎲Інші продукти Ігрові автомати, Live казино, Betgames TV
📜Мовні версії Українська, російська, англійська