Букмекерські контори намагаються працювати з найбільшою кількістю платіжних систем для зручності всіх користувачів. Найчастіше використовуються найбільш популярні та затребувані сервіси: WebMoney, NETELLER, Skrill, Moneta.ru, QIWI, bitcoin . Крім того, на сайтах приймаються банківські картки та перекази безпосередньо з рахунку. Ці способи використовують дуже багато геймерів. Деякі послуги також приймають PayPal, ecoPayz та інші види платежів.

Якщо розташувати платіжні системи за популярністю, то перше місце займуть банківські перекази та платежі з карток. Саме цей метод використовують багато гравців, тому що він простий та зручний. Деякі з них оплачують депозити з банківської картки, що теж не викликає труднощів. Вигравши, користувач може одразу внести кошти на рахунок. Банківський переказ і картки – популярні способи оплати в різних країнах. Такі способи платежів у букмекерських конторах зручні ще й тому, що всі необхідні дії можна зробити не виходячи з дому, витративши мінімум часу. У Росії відразу після банківських переказів можна поставити таку систему, як WebMoney. Цей сервіс працює вже багато років і завоював популярність та довіру. Користувачі вважають його зручним, крім того, тут легко пройти верифікацію. Достатньо просто завантажити скан паспорта, щоб отримати формальний атестат.

Платіжні системи букмекерських конторQIWI – ще один популярний у російськомовному сегменті спосіб перекладів. На Ківі – гаманець можна переказати кошти як з рахунку, так і поповнити його за допомогою автоматів оплати, які є практично в кожному магазині. У США для транзакцій найчастіше користуються PayPal. Цей сервіс не є найпопулярнішим у букмекерів з Європи, а російські оператори взагалі зустрічаються рідко. Європейці більше довіряють Skrill та NETELLER .

БОНУСИ ВІД ПЛАТІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ГРИ В БК

Спеціальні бонусні програми, які проводяться спільно з платіжними системами на сайтах букмекерських контор , можна зустріти рідко. Банки та електронні платіжні послуги дуже рідко співпрацюють. Якщо користувачеві пощастить, то він знайде одну-дві пропозиції, і навряд чи їх зроблять банки. Найчастіше співпрацюють і надають бонуси такі платіжні системи як Нетеллер.

МОБІЛЬНІ ПЛАТЕЖІ У БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОРАХ

Переказувати гроші можна навіть за допомогою мобільних платежів. Достатньо зарахувати на рахунок певну суму грошей. Цей спосіб платежів у букмекерських конторах не відрізняється вигодою та економічністю, але він простий та підходить всім. Навіть якщо гравець не має смартфона, він може зайти в особистий кабінет на сайті оператора і зробити переклад. При цьому доведеться сплатити комісію.

Якщо немає можливості вивести кошти іншим способом платежів до букмекерської контори, то також варто скористатися послугами операторів стільникового зв’язку. Вони відкривають широкі можливості перед людиною, яка не має банківського рахунку та електронних гаманців. Однак стільникові оператори мають низькі максимуми, що не може не засмучувати. Виплачуючи солідні комісійні користувач має можливість виводити відносно невеликі суми грошей з сайту букмекера. Якщо користувач хоче грати серйозно, йому необхідно визначити інші методи введення та виведення.