Безкоштовний футбол в УПЛ закінчився, залишився лише напівбезкоштовний? – Sport.ua

В українському футболі ще дуже далеко до вирішення конфлікту щодо телепулу, проти якого у новому сезоні виступили п’ять клубів – «Динамо», «Зоря», «Дніпро-1», «Металіст» та «Рух».

Втім, уже сьогодні, здається, почалися цікаві зрушення в одному із напрямків. І це зовсім не сподобається любителям халяви безкоштовних телетрансляцій. Справа в тому, що матч 2-го туру УПЛ між «Металістом» та «Інгульцем» був одночасно показаний на двох каналах – Setanta Sports та УНІАН.

Картинка відрізнялася, оскільки над її створенням працювали різні знімальні групи, але саме «Металіст» став першим клубом, що входить до так званого «антителепулу», який допустив представників офіційного телетранслятора Setanta Sports до роботи на своєму номінально домашньому поєдинку. Раніше таку можливість Setanta Sports не надали «Зоря», «Рух» та «Динамо», щодо яких УПЛ уже надіслала всі документи для розгляду фактів порушення у КДК УАФ.

Примітно, що трансляції матчу «Металіст» – «Інгулець» не було на платформі YouTube, хоча раніше представники «антителепулу» заявляли про своє прагнення через неї максимально широко поширювати саме безкоштовну трансляцію, щоб її могло подивитися якнайбільше вболівальників.

Не менш цікавим виглядає той факт, що на каналах групи «1+1 Media» у YouTube немає короткого огляду, як і повного запису матчу «Металіст» – «Інгулець», так само як і відсутні такі ж відео вчорашнього матчу «Динамо» та «Дніпра-1». Ймовірно, це пов’язано із тим, що раніше YouTube за скаргами з боку правовласника (УПЛ) заблокував певний контент зазначених каналів, на що представники останніх, за їхніми заявами, відреагували наданням певних документів, які нібито підтверджують їхню правоту. Доки YouTube не оцінить аргументи сторін, ситуація в цьому питанні навряд чи зміниться.

Таким чином, широкому колу користувачів не вдалося безкоштовно подивитися матч «Металіст» – «Інгулець», про що раніше так завзято переживали представники з умовної групи «антителепулу». Щоб побачити матч, уболівальникам потрібно було мати або активну підписку на сервісі MEGOGO для доступу до телеканалу Setanta Sports Ukraine, або купити підписку на OTT-платформі Setanta Sports, або ж скористатися тюнером T2, щоб дивитися гру на ефірному телебаченні на УНІАН. Останній варіант – далеко не для всіх зручний…

Маючи під рукою лише телефон чи інший мобільний гаджет, підключений безпосередньо до мережі інтернет, шансів переглянути безкоштовний футбол через його відсутніть на YouTube не було. Виходить, що безкоштовний футбол уже скінчився, так і не встигнувши початися? Тепер залишився тільки напівбезкоштовний, чи як?..

Source: news.google.com

Залишити коментар