Будинок екс-захисника Динамо пограбували. Винесли майна на 4,5 мільйони – Sport.ua

Напередодні вранці колишній центрбек «Динамо» Домагой Віда, який останніми роками грав за «Бешикташ», а влітку отримав статус вільного агента, виявив, що невідомі пограбували його будинок у Загребі.

Домагоя, як і його дружини Івани, не було вдома протягом кількох днів, а коли вранці у середу Віда повернувся, то виявив, що сталася крадіжка зі зломом.

Ronald Gorsic/Cropix

Офіційні джерела в хорватських правоохоронних органах не робили жодних заяв про те, що будинок, до якого їм надійшов виклик, належить саме родині Віди, проте журналісти стверджують, що внаслідок дій злодіїв екс-беку «Динамо» завдано матеріальних збитків на 4,5 мільйони хорватських кун (близько 600 тисяч євро за поточним курсом).

Хорватські журналісти, які побували на місці події, відзначають, що заміський будинок сімейства Віди знаходиться на території комплексу, що охороняється. Там є безліч камер зовнішнього спостереження, є сигналізація, проте той факт, що пограбування все-таки сталося успішно, говорить про роботу професіоналів.

Правоохоронні органи припускають, що зловмисники могли проникнути до будинку Віди не з боку людної вулиці, а із протилежного боку, що примикає до лісу.

Через пограбування Домагою Віді довелося відкласти питання із завершенням трансферу до грецького АЕКа, для підписання контракту з яким хорват мав прилетіти до Афін саме у ці дні.

Source: news.google.com

Залишити коментар