МАРЛІСОН: При загрозі викличу таксі, 4 км до Словаччини і літак на Бразилію – Sport.ua

Бразильський форвард «Ворскли» Марлісон (який грав раніше за «Металіст 1925») повідомив, що поїде з України, якщо буде загроза його безпеці:

«Звичайно, ми завжди маємо ставити здоров’я та безпеку на перше місце. Але це найкращий контракт, який я підписав у своєму житті. Це можливість захищати футболку одного із найбільших клубів України, в якому дуже цінують іноземців, особливо бразильців. Порівняно з тим, що я заробляв у Бразилії, зараз я заробляю вп’ятеро більше.

У мене було велике спілкування із великою кількістю людей. Я зібрав сім’ю, менеджерів та людей з клубу та оголосив про своє рішення. Вони були шоковані, коли дізналися, через що я пройшов. Але потім я пояснив, що цей перехід буде дуже важливим для мене.

Я в курсі, що переживає країна, конфлікт ще не закінчений. Я не приїхав би сюди ризикувати своїм життям. Звісно, ​​трохи страшно, але я тут уже місяць і досі не бачив нічого, що могло б стурбувати.

Я залишив попередження керівникам «Ворскли»: якщо у нас будуть новини про те, що тут є ризик нападу, я викличу таксі, проїду 4 км до Словаччини, перетну кордон і звідти поїду на перший літак до Бразилії».

Нагадаємо, полтавська «Ворскла» на період війни базується в Ужгороді.

Source: news.google.com

Залишити коментар