Металіст назвав місто, в якому базуватиметься під час проведення УПЛ – UA-Футбол

Начальник “Металіста” Євген Покатилов розповів про плани клубу на найближчий місяць. На початку серпня жовто-сині планують повернення до України.

“До 1 серпня команда перебуватиме у Туреччині й 2 серпня вирушить до Словаччини, звідки в’їде до України. “Металіст” оселиться в Ужгороді, в одному з готелів. Назву поки не говоритиму — ми ще не закрили всі питання щодо розміщення. Там же, в Ужгороді, команда тренуватиметься.

Грати домашні матчі в Ужгороді? На це запитання я поки що відповісти вам не можу. Відповідні рішення ухвалюватиме УПЛ після остаточного формування календаря, після затвердження базових міст та стадіонів. Але цілком можливо, що частина матчів проходитиме на місцевих стадіонах.

Читайте такожЗМІ: Два гравці Металіста не підійшли Дніпру-1

Для початку футболісти та персонал клубу отримають невеликий відпочинок. Багато хто з них майже пів року не бачився з рідними та близькими. А потім “Металіст” проведе завершальний навчально-тренувальний збір, у рамках якого ми запланували дуже цікаві спаринги. Один із них — із відомим європейським клубом. Це буде особливий для всіх нас матч.

Процес комплектації команди входить до фінальної фази. Вже в Ужгороді до “Металіста” приєднаються новачки. Про декого з них клуб уже повідомляв, імена інших будуть оголошені після укладання контрактів”, – підсумував начальник харківської команди.

Читайте такожПризетко: З Ратієм буде не складно розподілити обов’язки у Металісті

Source: news.google.com

Залишити коментар