Мистецтво ставок на професійний велоспорт | Новини – 032.ua – Новини Львова

Ставки на професійний велоспорт, Ставки на професійний велоспорт

Ставки на професійний велоспорт, Ставки на професійний велоспорт

Як відомо любителям спортивних ставок та велоспорту, важко бути правим, роблячи ставки на професійні перегони. Однак існують спеціальні методи, що дозволяють максимізувати свої шанси на перемогу без систематичного прогнозування того, який гонщик виграє.

Відкрийте для себе ставки на спорт у велоспорті

Як фанат велоспорту, ви уважно стежите за основними подіями. Але ви знаєте, що сайти спортивних ставок пропонують ставки на велоспорт? Ми розглянули ставки на велоспорт – нішевий вид спорту для любителів пригод.

Навіщо робити ставки на велоспорт?

Якщо говорити про світ спортивних ставок, то велоспорт – це такий самий вид спорту, як і будь-який інший. Його можна поділити на кілька дисциплін, таких як гірський велосипед, шосейний велосипед, трековий велосипед і т.д. Крім того, проводиться все більше змагань, і найвідоміші з них – Тур де Франс, Джіро д’Італія, Тур Іспанії… не кажучи вже про те, що цей вид спорту присутній на Олімпійських іграх.

Останніми роками велоспорт стає дедалі популярнішим. Саме тому вона є у більшості букмекерів. Сьогодні кожен може робити ставки на велоспорт, якщо він досяг повноліття.

Навіщо робити спортивні ставки на змагання з велоспорту, коли є десятки інших видів спорту, які стають дедалі популярнішими?

Відповідь проста: у бетторів більше шансів отримати вдалі коефіцієнти на велоспорт, ніж більш популярний вид спорту, наприклад, футбол. Слід зазначити, що ставки на велосипедні перегони вимагають часу та інвестицій. Це важко зробити!

Щоб переважити всі шанси на свій бік, бажано мати гарні знання про велосипедистів, хорошу інформацію, прогнози тощо. Для цього не соромтеся стежити за найвідомішими типстерами, читати статті в блогах, дивитися відео… або пройти докладний навчальний курс, щоб пізнати таємниці ставок на спорт онлайн.

Як вибрати сайт для ставок на велоспорт?

Ставки на велоспорт Betwinner, Ставки на велоспорт Betwinner

Ставки на велоспорт Betwinner, Ставки на велоспорт Betwinner

Перш ніж почати робити ставки на велосипедні гонки, вам потрібно вибрати найкращий сайт для ставок. Спортивні ставки є розвагою за дотримання певних умов. Європейське законодавство у вигляді ANJ робить ставки безпечними та забороняє неповнолітнім робити ставки. Знайдіть час, щоб ознайомитися з букмекером Betwinner та скачати Додаток BetWinner. Цього букмекера ви знайдете на схвалених сайтах.

Дійсно, букмекер пропонує безліч результатів ставок на переможця в рейтингу очок, на переможця змагань, що порадує справжніх ентузіастів, які підтримують своїх спортсменів та добре знають дисципліну.

Пристрасть понад усе

Ставки на велоспорт набагато менш популярні, ніж ставки онлайн на футбольний матч чи тенісний поєдинок. І небезпідставно. Якщо ви хочете заробляти гроші, роблячи ставки на одного або кількох гонщиків, ми радимо бути справжнім фанатом велоспорту.

Насамперед, за задоволення пережити гонку та її злети та падіння. Азартні ігри – це розвага, і вона повинна залишатися такою. Гра на гроші на спортивній події чи гонці ніколи не повинна превалювати над емоціями, що передаються самим спортом. Крім того, ставки на професійний велоспорт є дуже технічними.

У змаганнях високого рівня мало місця випадковості. Наприклад, якщо такий гонщик, як Тібо Піно, певного дня показав великий результат, не варто ризикувати, роблячи ставку на його фініш у трійці лідерів наступного дня після цього етапу.

Тому, якщо ви не стежили за останніми результатами, тренуваннями, формою гонщиків чи формою команди, важко зробити хорошу ставку і, отже, виграти. Тому ми радимо робити ставки тільки в тому випадку, якщо ваші знання оптимальні.

Читайте також: Переваги ігрових автоматів на реальні гроші.

Різні види ставок

 • У велоспорті найпоширенішою ставкою є ставка “Топ-3”. Як ми вже казали, дуже важко передбачити переможця гонки/етапу. Тому ставка на те, що певний гонщик опиниться на подіумі, збільшує ваші шанси на перемогу, навіть якщо коефіцієнт (трохи) нижчий.
 • Вершиною ставок у циклічних видах спорту є матч-ап, або H2H. Ви просто ставите на те, що певний гонщик фінішує раніше. Цікаво, що ця ставка, яку ви можете зробити в прямому ефірі під час забігу, в основному залежить від ваших відчуттів. Якщо ви добре відчуваєте форму гонщиків у прямому ефірі і передбачаєте відриви, які йдуть наприкінці, дозвольте собі спокуситись цією ставкою, тут часто бувають дуже хороші коефіцієнти. Єдина проблема полягає в тому, що не всі букмекери пропонують H2H.

Як робити ставки на велоспорт?

Як робити ставки на велоспорт, Як робити ставки на велоспорт

Як робити ставки на велоспорт, Як робити ставки на велоспорт

На більшості сайтів спортивних ставок коефіцієнти на велоспорт завжди сприятливі. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, ми радимо вам зареєструватися у букмекера Betwinner, відомого своєю серйозністю та професіоналізмом.

У букмекерських конторах гравці можуть робити прогнози на циклічний меркато, робити прогнози на майбутні трансфери, робити ставки в режимі реального часу тощо. Обережно! Для того, щоб робити ставки на меркато, необхідно добре розбиратися в цьому питанні, щоб вміти прогнозувати трансфери. Не панікуйте! Вам не потрібно витрачати час на вивчення історії спорту, щоб робити прогнози. Вам потрібно читати новини про ринок, щоб зібрати всю корисну інформацію, необхідну для складання точних прогнозів.

Щоб знайти відповідні коефіцієнти, не соромтеся заглянути до різних букмекерських контор! Зверніть увагу, що ця стратегія потребує належності до кількох операторів.

Щоб зареєструватися на сайті ставок на велоспорт, необхідно виконати такі дії:

 • Виберіть онлайн-букмекера;
 • Приєднуйтесь, надавши інформацію, вказану у формі;
 • Підтвердити реєстрацію, надавши запитані документи;
 • Внесіть перший депозит;
 • Зробіть першу ставку.

У більшості букмекерських контор беттор також може робити ставки у прямому ефірі на велоспорт. Для цього перейдіть до категорії “live”. Ви можете робити прогнози на національні та міжнародні змагання з будь-якого пристрою: комп’ютера, планшета чи смартфона.

Щоб зробити хорошу ставку з мінімальним ризиком, рекомендується вибрати “топ-3” – прогноз, який полягає у виборі виграшної комбінації на подіум серед велосипедистів, запропонованих оператором. Крім того, фахівці рекомендують робити невеликі ставки, оскільки велоспорт – це ризикований вид спорту.

Крім того, ми також радимо робити ставки на етапи. Іншими словами, беттор має зробити прогноз на переможця кожного етапу забігу.

Запитання та відповіді з велоспорту

 • Як робити ставки на велоспорт?

Щоб зробити ставку на велоспорт, просто відвідайте сторінку букмекера Betwinner та ознайомтеся з усіма доступними ставками онлайн. Якщо проходять будь-які події, ви можете робити ставки в прямому ефірі! Щоб зробити ставку на велоспорт, увійдіть до свого облікового запису, виберіть ставку, коефіцієнт та свою ставку перед розміщенням ставки.

 • Як робити live-ставки на велоспорт?

Для цього Betwinner створив категорію “live”. Коли відбувається гонка, на сторінці Велоспорт відображається категорія “live”. Ви також можете знайти усі види спорту в режимі реального часу на сторінці Live Betting.

 • Де я можу знайти найкращі коефіцієнти на велоспорт?

Коли йдеться про коефіцієнти на велоспорт, Betwinner знає, що говорить! Саме тут ви знайдете найкращі шанси! Букмекер прагне запропонувати своїм гравцям найкращі коефіцієнти, щоб у разі виграшної ставки ваш виграш було максимально оптимізовано.

 • Чи можу я робити ставки на велоспорт з мобільного телефону?

Ви бажаєте зробити ставку у будь-якому місці? Робіть ставки на велоспорт будь-де і будь-коли з Betwinner. Усі ставки доступні на мобільних!

Source: 032.ua

Залишити коментар