Плюси та мінуси ставок на баскетбол – Sport.ua

Баскетбол – гра, в яку цікаво і самому грати, і дивитися на поєдинки також не нудно. Високі швидкості, швидкі комбінації, велика кількість очок, перепади сюжету. Не дивно, що гра на два кошики стабільно тримається серед тих, на які завжди ставлять. Переваг розміщення закладу саме на цей вид спорту чимало. Втім, є недоліки. Пройдемося тими й іншими.

Плюсів ставок на баскетбол чимало:

  • Регулярність матчів. Так, сезон має перерву, і він чималий, особливо у НБА. Але коли клуби вже грають, то роблять це буквально на щоденній основі. Це не футбол із його традиційним графіком “1 тур на тиждень”. Якщо вже почалися поєдинки, то події проводяться практично щодня, якщо не в НБА, то Єдиній Лізі. Проводити наступний поєдинок на 2-3 день для баскетболістів – норма.
  • Доволі низька маржа. Насамперед, це стосується топ-матчів у НБА. Розрахунок зрозумілий: вони привертають особливу увагу вболівальників, у тому числі й азартних, так що “своє” букмекери беруть за рахунок кількості оформлених ставок. Поступово ця тенденція поширюється і на європейський баскетбол і місцевих букмекерів, що працюють з цього боку Атлантичного океану.
  • Різноманітність рівноймовірних подій. У НБА зібрані сильні команди і практично кожна може виграти у кожної. Приблизно така ж картина і в Євролізі, і з застереженнями в Єдиній Лізі. Так що гравці мають досить широкий вибір подій з чималими котируваннями – залишається тільки вибрати правильно. Тим більше, що можна трохи підстрахуватися, а не просто ризикнути.

Мінуси парі на баскетбол:

  • Відносна скнарість розписів на європейські турніри. Як правило, тут можна знайти приблизно 50 позицій у рамках прематчу. Але букмекери аналізують ситуацію та відслідковують попит у гравців. Так що поступово лінія розширюється, так що, в принципі, тільки найвибагливіші та найперебірливіші гравці можуть нарікати на те, що лінія скупа.
  • Порівняно невеликі ліміти. Також ряд гравців нарікає, що і коефіцієнти могли бути вищими, але це компенсується зниженою маржею. Все ж таки багато хто намагається ставити по-крупному, і стикається з тим, що це блокується букмекерськими компаніями.
  • Наявність міжсезоння. І в НБА, і в Єдиній Лізі після завершення плей-оф настає досить тривала перерва. Це може бути частково компенсовано матчами збірних – Євробаскетом або Олімпіадою. Але все ж таки це далеко не рівноцінна заміна.

Source: sport.ua

Залишити коментар