Поради щодо ставок на баскетбол для початківців – Depo.ua

Поради щодо ставок на баскетбол для поча…

Ставки на баскетбол

Про це інформує Depo.ua

  • Одна з найкращих порад при ставках на матчі НБА? Робіть ставки заздалегідь.

Найкраще робити ставки одразу після відкриття ринків вранці. У НБА новини перед іграми можуть дуже вплинути на сам матч. Наприклад, повідомлення про травми на ринку впливають на можливість виграшу. Чим ближче гра по часу, тим більше інформації просочується. Тому ті, хто робить ставки на баскетбол завчасно, одержують вищі коефіцієнти, ніж незадовго до початку гри.

  • Проводьте дослідження та реагуйте на повідомлення про травми.

Вплив травм у НБА не слід недооцінювати, коли йдеться про ставки. На відміну від футболу, де з кожного боку грають по одинадцять гравців, у баскетболі на майданчику перебувають лише п’ять гравців від кожної команди. Отже, в баскетболі індивідуальний гравець має більший вплив на гру, ніж у багатьох інших видах спорту.

Ви також повинні знати, що деякі зіркові гравці можуть пропустити гру у послідовних матчах. Однак у плей-офф це малоймовірно. Тим не менш, ви повинні стежити за цим аспектом. Деякі букмекерські контори не надто швидко реагують на новини.

Ставки Live

Ставки Live стали одним із найпопулярніших видів ставок. Вони дозволяють любителям спорту робити ставки після початку матчу. Ставки Live також мають максимальний фактор задоволення, оскільки ви можете безпосередньо реагувати на те, що відбувається на майданчику. Однак, щоб повною мірою насолодитися шансами на виграш на цьому ринку ставок, ви не повинні дозволяти своїм емоціям спонукати вас до недалекоглядних рішень, і вам потрібен надійний постачальник ставок.

Оскільки коефіцієнти у грі часто змінюються, беттори можуть отримати вигоду з волатильності. Крім того, людина має можливість хеджувати раніше зроблені ставки, щоб отримати прибуток. Також рекомендується робити ставки під час перерв у грі, стежити за травмами та використовувати волатильність коефіцієнтів.

Баскетбол має майже таку саму довгу історію, як і футбол. Безумовно, найпопулярнішою залишається американська професійна ліга, але люди також люблять робити ставки на вітчизняну лігу і її популярність швидко зростає. Багато букмекерів сьогодні пропонують широкий вибір ринків ставок на провідні американські ліги, а також на європейські.

Важливо знати, що між лігами існують відмінності у правилах. Наприклад, тривалість чверті BBL зазвичай становить 10 хвилин, а чверті в NBA – 12 хвилин. Тому перше, що вам потрібно зробити, це ознайомитися з правилами цього виду спорту та відмінностями між лігами.

Види ставок на баскетбол

Хоча ви, напевно, стикалися з бажанням поставити відразу на свого фаворита, сповнені емоцій та впевненості, пам’ятайте, що це не справжня стратегія у довгостроковій перспективі.

Замість того, щоб відразу приступати до ставок, портібно спочатку зібрати якомога більше інформації про команду та певних гравців. Найкращий спосіб зробити це – онлайн за допомогою прямих трансляцій.

1. Грошова лінія чи ставка на перемогу.

Прогнози на цьому ринку ставок дуже складні, особливо на початку сезону, не тільки через систему підрахунку очок, де кошик оцінюється в 2 або 3 очки, але й тому, що важко оцінити форму команди на початку сезону. Тому рекомендується не використовувати цей ринок ставок на початку сезону.

2. Більше/менше.

На відміну від ставок на перемогу, у ставках “більше/менше” йдеться не про те, хто виграє матч або хто зазнає поразки, а про загальну кількість очок. Вони підсумовуються наприкінці матчу та порівнюються з вашою ставкою. Для цього ринку ставок ми рекомендуємо наперед уважно вивчити баланси команд. Особливо цікава статистика команд господарів та гостей.

3. Ставки на спреди чи гандикапи.

Імовірно, більш слабка команда отримує віртуальну перевагу в очках, щоб зрівняти шанси. Таким чином, за допомогою ставок на гандикап можна отримати дуже добрий прибуток. Скільки очок набере та чи інша команда залежить від букмекера. Однак не впадайте у відчай, якщо на самому початку гра піде не так, як ви очікуєте. Андердог часто може добре триматись у перших двох чвертях. Однак у ході другого тайму лідер зазвичай бере гору. Тож зберігайте спокій.

І останнє, але не менш важливе: ви маєте думати про свій бюджет. Це також є частиною вашої підготовки та стратегії довгострокового успіху. Навряд чи знайдеться спортсмен, якому не доводилося отримувати поразки. Тому найкраще відкладати певну суму грошей щомісяця. Якщо цього місяця у вас нічого не вийде, проаналізуйте свої ставки. Що ви можете покращити? Як можна скоригувати свою стратегію?

Тепер настав час робити ставки!

Баскетбол – вид спорту, що швидко розвивається і пропонує безліч варіантів для розміщення прибуткових ставок. Коли мова заходить про легальність та зручність, у гру вступає букмекер з аудиторією понад 500 000 користувачів. Відвідайте betwinner офіційний сайт. Букмекер пропонує не лише ставки на спорт, але й ексклюзивну ігрову колекцію з дивовижними бонусами та численними методами оплати.

Великі провайдери, такі як Betwinner, мають найкращі коефіцієнти та найактуальніші пропозиції. Ми рекомендуємо використовувати електронний гаманець або PayPal для швидких, простих та безпечних платежів. Це позбавляє вас необхідності залишати свої особисті банківські реквізити, і такий вид оплати зазвичай навіть набагато швидший, ніж традиційний онлайн-платіж за допомогою банківської картки.

У БК Betwinner діє сувора політика конфіденційності для забезпечення безпеки вашої інформації та запобігання шахрайству. Переходячи за посиланням, використовуючи актуальне дзеркало сайту Бетвіннер, гравці завжди мають доступ до ресурсів букмекерської контори та казино онлайн.

Source: news.depo.ua

Залишити коментар