Реал зіграв унічию з мексиканською Америкою. Лунін пропустив двічі – UA-Футбол

Якщо на минулих вихідних у матчі проти “Барселони” Карло Анчелотті випустив трьох молодих півзахисників, а в нападі довелось діяти без Бензема, то у поєдинку з мексиканською “Америкою” італієць дав пограти своїм ветеранам – Кроос, Модріч та Каземіро вийшли з перших хвилин, та й Карім опинився на вістрі. Втім, українських вболівальників, звісно, найбільше цікавить той факт, що Андрій Лунін замінив у рамці Тібо Куртуа.

І вже на 5-й хвилині український голкіпер був змушений діставати м’яч з сітки. Врятувати у тій ситуації було дуже складно – закидання від Лаюна майстерно прийняв Мартін і пробив другим дотиком з дев’яти метрів у нижній кут.

Втім, “Реал” досить швидко відігрався. Карім Бензема показав свій екстраклас – змістившись з флангу він пробив у нижній кут з-за меж штрафного майданчика.

На початку другого тайму Лукас підставився під удар у штрафному майданчику суперника і Еден Азар вивів “Реал” вперед. Вершкові продовжували володіти ініціативою, але втілити її в забитий м’яч не змогли. Натомість на 80-й хвилині привезли собі пенальті (гравець “Америки” ефектно домалював). Першу спробу Андрій Лунін відбив, але арбітр вказав, що 11-метровий потрібно перевиконати, оскільки голкіпер зарано вийшов з лінії воріт. Другий удар українець теж ледь не взяв – зачепив м’яч рукою, але цього разу той все ж опинився у сітці.

І хоч залишалось грати ще більш ніж десять хвилин, до кінця гри рахунок більше не змінювався – 2:2.

Наступний свій матч в ніч на 31 липня “Реал” зіграє з “Ювентусом”.