Рейтинг букмекерів Україна – корисний інструмент для вигідних ставок – GOROD.cn

 

Рейтинг букмекерів України

Результати ваших ставок на спорт залежать в тому числі від вдалого вибору букмекерської контори. Великою помилкою буде робити ставки в першій же конторі, що трапиться вам на очі. Для вибору кращих контор розроблено рейтинг букмекерів України – зручний та функціональний сервіс, який дозволяє порівняти кілька компаній та обрати ту, що пропонує кращі умови для вас.

Як складається рейтинг букмекерів

Формуючи рейтинги кращих букмекерських контор, спеціалісти аналізують наступні найголовніші параметри:

  • наявність міжнародної чи української ліцензії на прийом ставок;
  • якість лінії та величина коефіцієнтів в лінії та лайв-розділі;
  • зручність офіційного сайту, мобільної версії, додатку для смартфонів;
  • різноманіття та вигідність бонусів, акцій, інших промо-пропозицій;
  • стабільність та компетентність служби підтримки;
  • відгуки реальних гравців, які вже робили ставки в обраній конторі.

Звичайно, ідеального букмекера просто не може існувати, тож вам важливо звернути увагу саме на ті фактори, які є найбільш важливими. Наприклад, якщо ви звикли ставити на смолмаркети – оцініть глибину лінії та розпису, якщо важливо грати з мобільного – переконайтеся, що в букмекера є зручна мобільні версія та додаток на iOS/Android.

Якою має бути топова букмекерська контора

Якщо все-таки створити певний «портрет» кращого букмекера, то він має бути приблизно таким: не менше 20 видів спорту в лінії та лайві (+кіберспорт, +неспортивні ставки), прямі трансляції матчів в лайві, маржа не вище за 8-10%. Топ-букмекери пропонують гравцям одразу кілька вигідних бонусів, серед яких можуть бути нагороди за депозити, бездепозитні подарунки, фрібети, програма лояльності тощо. Серед додаткових переваг – зручний лайв-чат на офіційному сайті та функціональні програми для ставок зі смартфонів.

Кращі букмекерські контори України

До п’ятірки кращих букмекерів України входять перевірені роками та сотнями відгуків компанії. Вони ніколи не були помічені в нечесній грі, завжди виплачують виграшів всім гравцям, пропонують вигідні умови ставок, в тому числі високі котирування.

Фаворит. Ця компанія давно відома українським гравцям, а з минулого року працює за національною ліцензією КРАІЛ. Серед переваг – цінний привітальний бонус, регулярні акції та фрібети.
Паріматч. Ще один ліцензований букмекер з видатною історією. Місце серед кращих букмекерів контора заслуговує насамперед лояльністю до гравців, а також об’ємною лінією.
1хБет. Один з найвідоміших брендів у Східній Європі. Нові гравці можуть розраховувати на щедрий бонус – 130% від суми першого депозиту. Загальна кількість акцій на офіційному сайті – більше 30.
ВБет. Відносно новий букмекер, але також ліцензований за українськими стандартами. До плюсів ВБет можна віднести насичену подіями лінію та вигідні коефіцієнти – до 1,95/1,95 на рівноймовірні результати.
ГГБет. Контора, що спеціалізується головним чином на кіберспорті, але пропонує і ставки на традиційні види спорту. В лайві пропонуються прямі трансляції, для новачків та постійних гравців діють вигідні акції.

Джерело: https://versii.if.ua/blogu/bukmekerskaya-kontora-favoryt-sport-delajte-stavky-na-vse-vydy-sporta/

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:

Source: m.gorod.cn.ua

Залишити коментар