Різноманіття та особливості ставок в БК Фаворит

У букмекерській компанії Фаворит ставки по prematch- та live-лінії доступні всім зареєстрованим гравцям. До передматчевої програми подій включено тисячі подій за більш ніж 30 видами спорту, а в лайві щодня оглядається 150-200 матчів, у тому числі кіберспортивні події. Щоб дізнатися більше про можливості ставок в БК Фаворит, перегляньте сайт bk-zolotoyvek.kr.ua

Різноманітність передматчевої лінії

У категорії «Лінія» букмекерської контори Фаворит зібрані події з таких видів спорту: футбол, теніс, хокей, регбі, кіберспорт та ін. Крім ставок на спорт в БК Фаворит можна укласти парі на політичні, культурні та телевізійні події. Це можуть бути президентські вибори, результати премії «Оскар» та телешоу.

Розпис подій у букмекерській конторі Фаворит безпосередньо залежить від того, скільки ставок розраховує прийняти букмекер. Чим більше популярна конкретна подія серед гравців, тим більше додаткових результатів. Наприклад, на матчі плей-офф футбольної Ліги чемпіонів букмекер може запропонувати до 300-400 варіантів ставок. Загалом розпис футбольних ігор включає 100-200 результатів, баскетбольних – до 150, тенісних та хокейних – близько 100. Для топових видів спорту пропонуються довгострокові ставки: на чемпіона, кращого бомбардира, найкращого гравця тощо.

На що можна поставити у лайві?

У розділ ставок по ходу матчу зазвичай потрапляють лише найпопулярніші події. Окремо варто відзначити великий вибір ставок на матчі з тих видів спорту, в яких часто змінюється рахунок. Це баскетбол, настільний теніс, бадмінтон, пляжний волейбол тощо. Завдяки об’ємному розпису гравці можуть укласти парі, на розрахунок якого знадобиться лише кілька хвилин:

– буде рахунок 40:40 у тенісі;

– гонка до 3, 5, 7 очок у настільному тенісі;

– гонка до 5, 10, 15, 20 очок у волейбол та ін.

Близько 40% подій у live-режимі супроводжуються прямими онлайн-трансляціями, які можна дивитися прямо на офіційному сайті Фаворит. Якщо для вибраного матчу немає доступної трансляції, за ходом подій можна спостерігати за допомогою матч-трекера. Діаграми та графіки відображають володіння, удари, подачі та інші статистичні показники.

Як робити ставки в БК Фаворит?

Для оформлення першої ставки в БК Фаворит спочатку потрібно пройти реєстрацію. Це зовсім нескладна процедура, що потребує лише вводу основних особистих та контактних даних. Як тільки ви створите новий профіль, переходьте до лінії або лайву. В розписі потрібно знайти підходящі турніри та матчі, а також додати результати до купону ставки. Він відображається в правій частині сторніки. В купоні потрібно указати тип парі (ординар, експрес, система) та суму, яку ви вважаєте за потрібне поставити. Після цього залишиться слідкувати за матчами та переглянути історію ставок в особистому кабінеті.

Мітки: БК Фаворит, На що можна поставити у лайві, онлайн казино, Як робити ставки в БК Фаворит

Source: gazeta1.com

Залишити коментар