Сапуга, 34, Білий, 68, Лях, 81, Слюсар, 90+2 – Каплієнко, 32, Ралюченко, 55, Романюк, 82, Мизюк, 84,

«Рух»: Паньків – Лях, Слюсар, Білий (Дідик, 83), Сич – Сапуга, Довгий (Федорчук, 69) – Руніч (Карабін, 77), Таллес (Притула, 77), Соломон-Отабор (Б. Бойчук, 70) – Климчук.

Запасні: Ледвій, Холод, Підгурський, Непейпієв.

«Металіст»: Рибка – Каплієнко, Мизюк, Федорів, Романюк – Ралюченко – Картушов, Панасенко (Прядун, 64), Танковський (Порох, 89), Підлепенець (Багачанський, 76) – Коркішко.

Запасні: Костик, Чідомере, Книш, Шопін, Рязанцев.

Наші оцінки:

«Рух» (заміни): Федорчук – 6,0, Б. Бойчук – 6,0, Дідик – б/о, Карабін – б/о, Притула – б/о.

«Металіст» (заміни): Прядун – 6,0, Багачанський – б/о, Порох – б/о.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90+2 хв. Слюсар підкатом збив суперника на лівому фланзі.

90 хв. Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

89 хв. ЗАМІНА В МЕТАЛІСТІ. Танковського замінив Порох.

86 хв. Навіс із лівого флангу в центр штрафного Сич завершив ударом головою вище воріт.

84 хв. На вході на правий фланг власного штрафного Мизюк збив Климчука.

83 хв. ЗАМІНА В РУХА. Дідик грає замість Білого.

82 хв. А зараз уже сам Романюк сбив Бойчука біля правого кута власного штрафного.

81 хв. Лях збив Романюка, який прокинув повз нього м’яч правим флангом.

79 хв. Рибка отримав пошкодження в зіткненні з Федорчуком у власному штрафному.

77 хв. ЗАМІНИ В РУХА. Таллеса та Руніча замінили Притула та Карабін відповідно.

77 хв. ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

77 хв. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

76 хв. ЗАМІНА В МЕТАЛІСТА. Багачанський дограватиме за Підлепенця.

74 хв. Климчук у центрі поля відправився на газон через фол Коркішко.

72 хв. Фол на лівому фланзі атаки від Бойчука.

69-70 хв. ЗАМІНИ В РУХА. Довгого замінив Федорчук, а замість Соломона грає Бойчук.

68 хв. Білий збив суперника перед власним штрафним.

66 хв. ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Прядун розстріляв ворота на завершення прострілу з лівого флангу штрафного від Картушова.

64 хв. ЗАМІНА В МЕТАЛІСТА. Замість Панасенка вийшов Прядун.

61 хв. Паньків забрав до рук простріл із лівого флангу штрафного від Картушова.

60 хв. Рух поступово затискає суперників у чужому штрафному.

58 хв. Навіс зі стандарту пішов на голову Підлипенцю.

57 хв. Фол від Підлипенця на правому фланзі захиту проти Ляха.

55 хв. Ралюченко попереджений за фол проти Таллеса біля центральної лінії.

53 хв. Картушова розганяли лівим флангом атаки, проте Паньків м’яч перехопив.

52 хв. М’яч у грі!

51 хв. ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

51 хв. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

50 хв. Засильна подача з правого флангу від Сича.

49 хв. Соломон виконував просування лівим флангом атаки, проте підкат Романюка був бездоганним.

47 хв. Металіст розганяв атаку правим флангом, але Слюсар у підкаті перехопив м’яч.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45+2 хв. МОМЕНТ! Руніч на ближній стійці відгукнувся на простріл Соломона з лівого флангу, однак перевів м’яч у дотик над воротами.

45 хв. Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

45 хв. Навіс від Руніча з правого флангу Каплієнко перевів на кутовий.

44 хв. За згодою сторін, команди дограють час першого тайму, що залишився, і після 5-хвилинної перерви почнуть другий!

44 хв. ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

44 хв. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

41 хв. ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Пас із власної половини від Таллеса розпочав контратаку в центральній зоні, яку Климчук завершив пострілом із середньої дистанціх в лівий кут!

39 хв. Штрафний із правого флангу від суперників Білий перевів на кутовий.

37 хв. ГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Коркішко п’ятою зіграв на лівий кут воротарського для Картушова, той не переграв голкіпера, але відскок головою замкнув Підлепенець!

34 хв. Сапуга зірвав вихід до атаки Коркішка через правий фланг.

32 хв. Каплієнко у відчайдушному підкаті підкотився під Сича на лівому фланзі атаки.

31 хв. Із лівого флангу штрафного пасував Соломон на Рунича, але той м’яч не зупинив.

30 хв. Офсайд під час закидання на лівий фланг у Картушова.

27 хв. Картушов не мав шансів у боротьбі корпусом проти Сича на лівому фланзі атаки.

25 хв. Павза на воду в команд.

23 хв. У центр штрафного з лівого флангу подавав Картушов, однак захисник перехопив.

21 хв. До офсайду було закинуто м’яч на Підлепенеця на правий фланг атаки.

20 хв. Таллес відправив на газон у центральному полі Танковського.

18 хв. Порушив правила Соломон на лівому фланзі атаки гостей проти Романюка.

16 хв. У Климчука в підсумку травма.

15 хв. Климчук упав під час зіткнення зі суперником на лівому фланзі атаки, але фолу тут не було.

13 хв. МОМЕНТ! Коркішко в дотик переадресував передачу Танковського з лівого флангу до штрафного повз ближню стійку.

11 хв. Дриблінг Климчука повз трьох суперників біля лівого кута штрафного повз трьох суперників не пройшов.

10 хв. МОМЕНТ! Панасенко підготувався до удару в дотик зі входу з лівого флангу штрафного, але спрямував м’яч вище воріт.

9 хв. Таллес із правого флангу виконав навіс прямо за лицьову.

7 хв. Погане виконання подачі з правого кута штрафного від Підлипенця на дальню стійку.

6 хв. МОМЕНТ! Подача з кутового на правому фланзі на ближній кут воротарського завершилась промахом Сапуги під час спроби пробити злету коліном.

4 хв. Федорів фолом відправив на газон Климчука на лівому фланзі захисту.

2 хв. МОМЕНТ! Коркішко опинився віч-на-віч із голкіпером, після позиційної помилки Білого під час закидання з центру поля, однак не пробив Паньківа!

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

У середу, 24 серпня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем’єр-ліги, у якому змагатимуться львівський «Рух» та харківський «Металіст». Матч пройде у Львові, на полі стадіону «Україна», початок о 15.00.

Харківський «Металіст» пройшов через процес реінкарнації, і тепер знову готовий приєднатися до лав учасників «елітного» дивізіону. Проте, яким постане перед нами колектив Олега Ратія, не знає ніхто. Під керівництвом Олександра Кучера «жовто-сині» мали чітку стратегію розвитку, великі перспективи та цікавий склад із легіонерів. Після початку повномасштабних бойових дій цього вже не залишилося, а вже колишній головний тренер тепер очолює заклятих суперників із Дніпра. На цьому фоні «Металіст» стартує з гостьового матчу проти львівського «Руху», у якому мало що змінилося навіть під час бойових дій.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» – «Металіст».

Source: news.google.com