Що потрібно врахувати, щоб поставити на американський футбол – Sport.ua

Американський футбол може бути не лише цікавим видовищем, а й вигідним ринком для ставок на спорт. Звичайно ж, успіх при цьому далеко не до всіх. Але вважається, що готувати прогнози на цей вид спорту не так і складно, головне – правильно аналізувати кожну гру. Для цього називають такі основні критерії оцінки суперників:

  • Форма команд. Це, як і інших колективних видах спорту, групове протистояння. І воно пройде, багато в чому, залежно від того, в якій формі, фізичній та психологічній, знаходяться команди. Найпростіший сигнал – це серії як переможні, так і з поразок. Вони, безумовно, показують рівень функціонального стану і впливають на моральний дух.
  • Історія очних протистоянь. Все ж таки є таке поняття, як незручні суперники для того чи іншого клубу, або, навпаки, зручні противники. Якщо у когось із команд будуть досить довгі серії, коли не виходить взяти перемогу над цим суперником, якщо над гравцями завдають невдачі саме на цьому стадіоні – складно від цього «відключитися», і, отже, безпосередньо впливатиме на можливий результат.
  • Тренди. Особливо важливо простежити результативність, що демонструють обидва супротивники. Наскільки активно вони набирають очки, часто роблять тачдауни. І навпаки, чи добре у них налагоджена гра в обороні, як вони протистоять противникам у питаннях просування м’яча на їхній території.
  • Мотивація. Вона може бути різною – є історичні суперечки між командами тих чи інших міст, є дербі представників одного штату. Матч може бути важливим для одного або обох супротивників у плані виходу в плей-офф. А вже піковим буде налаштованість на фінал турніру – важливішої мети виграти ні в кого не буває.
  • Вибір гравців. На кадровий склад можуть проводити різні аспекти. Тут, перш за все, потрібно володіти інформацією про того, хто травмований та дискваліфікований. Також можуть втручатися особисті проблеми гравців, особливо основної обойми, їхні взаємини з представниками тренерського штабу – конфлікти не дуже часті, але все-таки бувають.
  • Погодні та кліматичні умови. Особливо це позначається на можливій результативності в ставках на спорт. Якщо йде дощ, особливо сильний, то складно бігати, часто всі ковзаються. У результаті кількість очок, як правило, падає, причому у виконанні обох клубів. Хоча є ті, хто вміє грати за таких умов, особливо на своєму полі, до якого добре звикли.

 

Source: sport.ua

Залишити коментар