Таблиця коефіцієнтів. Україна переслідує Норвегію і незабаром обжене рф – Sport.ua

Дві українські команди у мід-уїк здобули перемоги в єврокубках. Вивчаємо, що змінилося в таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Столичне «Динамо» виграло у австрійського «Штурму» (1:0) у Q3 Ліги чемпіонів. Луганська «Зоря» завдала поразки румунській Університеті (1:0) у Q3 Ліги конференцій.

Набрані Україною очки складені з бонусів «Шахтаря» за груповий раунд ЛЧ (4), а також успіхів, поділених навпіл, у кваліфікації: «Динамо» (2.5), «Зоря» та «Ворскла» (1.0). Сумарні 8.5 при поділі на 5 клубів дають 1.700.

У п’ятирічному рейтингу Україна посідає 14 місце. Синьо-жовті наблизилися до росії (ще треба взяти 0.715 бала), клуби якої дискваліфіковані через військове вторгнення в Україну.

Норвегія втримала 13-ту позицію, але різниця невелика (0.375), і основні події сезону попереду. Норвегію представляють 4 клуби, які досить успішно грають у 3-му раунді кваліфікації: «Буде-Глімт» крупно виграв у ЛЧ, «Мольде» і «Вікінг» здобули розгромні перемоги, і лише «Ліллестрем» зазнав поразки (три клуби в ЛК).

Щоб мати шанс виставити чемпіона країни безпосередньо до групового раунду Ліги чемпіонів 2024/25, потрібно посісти 11-те місце за підсумками сезону у п’ятирічному рейтингу. А отже, треба постаратися у боротьбі за 11-те місце спробувати нав’язати конкуренцію Сербії, у якої поки що на 2.500 бали більше. «Црвена Звезда» здобула перемогу в ЛЧ. «Партизан» має проблеми в Лізі Європи (1:2 на виїзді від АЕК Ларнака). А ось «Чукарічки» готуються до вильоту з ЛК (1:3 удома від «Твенте»).

Таблиця коефіцієнтів УЄФА 2023

Поточний рейтинг (впливає на розподіл путівок у сезоні 2024/25)

Source: news.google.com

Залишити коментар