ВІДЕО. Як два тенісисти-шоумени публіку розважали – Sport.ua

Вночі, 6 серпня, в 1/4 фіналу хардового турніру у Вашингтоні (США) відбувся матч між двома шоуменами тенісу. Френсіс Тіафо (США, ATP 27) і Нік Кірьос (Австралія, ATP 63) подарували публіці незабутні емоції.

Це була перша зустріч між австралійцем та американцем. Матч завершився перемогою Ніка у трьох сетах за 2 години та 31 хвилину.

Перший сет закінчився на тай-брейку. Обидва тенісисти втримали всі свої подачі, хоча пару разів довелося рятувати брейк-поінти. У п’ятому геймі на подачі Френсіса Нік заробив свій перший шанс взяти подачу суперника, але американець впевнено відіграв поінт і забрав гейм. Далі у восьмому геймі рятувати брейк-поінти довелося Ніку, причому одразу три. Але австралієць холоднокровно забрав п’ять поінтів у ряд. Найцікавіше у першому сеті трапилося на тай-брейку. Кірьос зробив два міні-брейки і вів 1:4, але американець зумів камбекнути і забрав тай-брейк з рахунком 7:5.

Доля другого сета також припала на тринадцятий гейм. Цього разу тенісисти спокійніше втримали свої подачі, тільки в дванадцятому геймі Нік мав сет-поінт на подачі американця, але зробити брейк не вдалося.

Як і в першому сеті, тай-брейк вийшов неймовірно напруженим та крутим. Перший міні-брейк зробив Нік (3:4*), як і в минулому сеті, але Френсіс відразу відіграв поінт на прийомі і забрав два поінти на подачі, тим самим заробивши перший матчбол (6:5*). Але Нік, у свою чергу, впевнено забрав свої два поінти і вийшов на другий сет-поінт у другому сеті. Далі історія повторилася – 8:7*, *8:9, 10:9*, 10:10*. І ось тут Нік помилився. Поінт на подачі австралієць програв і Тіафо залишалося тільки точно подати, але, на жаль… Нік робить зворотній міні-брейк, рахунок *11:11. Тіафо все ж таки зміг забрати свій другий поінт на подачі, тим самим заробивши п’ятий і останній матчбол. З рахунку 12:11* Нік забрав партію 12:14.

Третій сет був простою формальністю. Психологічно Нік мав неймовірну перевагу, а Френсіс у голові вже програв матч. Це підтвердив перший гейм, де Нік відразу ж зробив брейк. У третьому сеті на прийомі Тіафо вдалося виграти лише три поінти, а австралієць зробив два брейки. Рахунок 2:6 на користь феноменального Ніка Кірьоса.

У півфіналі австралієць зіграє Мікаелем Імером (Швеція, ATP 115). Матч відбудеться 7 серпня не раніше 02:00 за Києвом.

Source: news.google.com