Як навчитися правильно робити ставки на спорт – НАШ – НАШ

Ставки на спорт роблять мільйони, а виграють на довгій дистанції одиниці. Приблизно так можна перефразувати популярну колись приказку, що у футбол грають усі, а виграють німці стосовно беттингу.

Чому БК дуже складно обіграти? Бо БК самі встановлюють правила гри. Якби правила дозволяли легко обіграти контору, всі контори вже давно розорилися. Яка розсудлива людина вигадуватиме правила гри, явно невигідні для себе?

Успіх контори зумовлено маржею, яку кожна БК встановлює самостійно у своїй лінії. Чим більша маржа, тим більший прибуток з кожною програною гравцем ставки має БК. Саме тому гравець повинен починати з правильного вибору букмекерської контори. У цьому допоможе Народний рейтинг букмекерських контор, опублікований на порталі Супербетс.

Перші кроки

Після того, як контора обрана, реєстрація закінчена, гравець освоїв ази беттінга, саме час приступити до гри. Перш ніж почати робити ставки, гравець повинен мати якусь стратегію гри, нехай вона буде поганою, ніж її не буде взагалі.

У світі беттинга розроблено сотні найрізноманітніших стратегій, які стали надбанням громадськості, крім цього, існують тисячі стратегій, розроблених гравцями «під себе», про які практично ніхто не знає.

Найкращої стратегії, яка б дозволила гравцеві бути в плюсі ​​на довгій дистанції, поки що не придумано. Головна причина – існування подібної стратегії апріорі неможливе з математичної точки зору.

За рахунок чого можна обіграти букмекера

Підводячи межу під вищесказаним, стає ясно, що з суто математичної точки зору обіграти букмекерську контору неможливо. Але чому ж тоді є чимало «живих» прикладів успішності гравців на тривалій дистанції?

Відповідь проста. Букмекерську лінію пишуть люди, яким властиво помилятися. Завдання гравця знаходити ці помилки та заробляти на них. Йдеться про помилкові коефіцієнти, які спочатку може виставити контора. Як правило, це трапляється на непопулярні турніри, чемпіонати та матчі, де немає такого ажіотажу серед беттерів. Якщо аналітики БК більш-менш професійно відстежують найпопулярніші події, становлячи якісну лінію, то на подіях «другого плану» не робиться такого акценту.

Тому, тямущий гравець, перш за все, візьме у розробку цю частину спортивного життя. Наприклад, чемпіонат з футболу Албанії або чемпіонат з хокею Франції. У таких чемпіонатах часто спочатку коефіцієнти виставляються не дуже точно, після чого починають коригуватися в міру надходження ставок. Гравець, який добре знається на тонкощах мало популярних чемпіонатів, відразу може побачити «перекіс» у той чи інший бік, і зробити ставку на свідомо вигідний для себе коефіцієнт.

Тому гравець має шанс на успіх, оскільки грає не проти чистої математики, а проти людей, які мають гарну початкову фору завдяки цій самій математиці. Завдання гравця відіграти фору БК. Це можливо тільки в одному випадку, якщо професіоналізм гравця буде вищим за професіоналізм аналітиків букмекера. Тут вже гравець має перевагу, оскільки він може вибрати вузькоспеціалізований фронт роботи, в якому нескладно стати професіоналом вищого рівня, ніж аналітик.Source: nash.live

Залишити коментар