Як робити ставки на волейбол? – БукІнфо


Як і у всіх видах спорту, поодинокі ставки є, безумовно, найпопулярнішими ставками у волейболі. Принцип простий: ви ставите перемогу домашньої команди (1) чи команди на виїзді (2). На відміну від футболу та навіть баскетболу, у волейболі нічиї не можливі, що дещо знижує потенційні шанси, якими ви можете скористатися. Для цього типу ставок будьте обережні і ніколи не ставте на дуже низькі коефіцієнти (нижче 1,3 або 1,4 до 1), які мають співвідношення ризик/винагороду.

Зауважте, що якщо ви робите ставки на кілька місяців вперед, ми не радимо вам використовувати свій основний банкрол. І якщо у вас є опція cashout (потенційний викуп букмекером), це непогана ідея, якщо досить швидко відчуєте, що переоцінили команду, на яку зробили ставку.

Якщо ваша увага прикута до міжнародних змагань з волейболу, таких як Світова волейбольна ліга, або клубних чемпіонатів, таких як французька Ліга або Волейбольна ліга чемпіонів, ви можете зробити ставку на майбутнього переможця будь-якого з цих змагань на ліцензованих сайтах, таких як Betwinner. Скористайтеся активним посиланням betwinner реєстрація.

Betwinner підключається до глобальної мережі букмекерів для забезпечення справжності. Вам необхідно зареєструватися на сайті як новий користувач. Коли ви увійдете в систему, ви зможете почати робити ставки, натиснувши відповідну гру або категорію.

Як робити ставки на окремих гравців у волейболі?

Як і у випадку з іншим видом спорту, що користується аналогічною популярністю (ставки на гандбол), важливо знати, що, на відміну від таких видів спорту, як баскетбол, футбол чи регбі, у волейболі ставки на гравців практично не робляться.

Найбільш популярні ставки у волейболі

Фото з відкритих джерел

Існує безліч побічних ставок на всі волейбольні матчі:

1. Ставки на тотал або розкид очок: особливо на такому сайті, як Betwinner, це майже завжди ті типи ставок, які ви знайдете нижче за одиночні ставки на конкретний волейбольний матч. Ви повинні передбачити, чи буде загальна кількість очок у матчі більша або менша за певну кількість (часто близько 180) і передбачити кількість очок різниці в сумі між двома командами.

2. Ставки на точний підсумковий рахунок: у волейболі існує 6 комбінацій: 3-0, 3-1, 3-2, 0-3, 1-3 чи 2-3.

3. Ставка на гандикап: це ставка на розкид очок конкретного сету. Наприклад, домашня команда виграє 1-й сет із перевагою в 4 очки (або більше) і т.д.

Управління банкролом у ставках на волейбол

Незалежно від виду спорту, управління банкролом завжди буде основою вашого кінцевого успіху у середньо- та довгостроковій перспективі у ставках на спорт. Ставки на волейбол не виняток, і ви ніколи не повинні ставити більше певного відсотка.

Ось конкретний приклад: два найкращі французькі клуби на даний момент: “Турс СБ” та “Шомон”. Через велику кількість травм на стороні Туру, а також через те, що вони мають величезний відрив у чемпіонаті, ви думаєте, що Шомон буде 2,5 до 1. Якщо у вас є 1000 євро для ставок на спорт, ви ніколи не повинні ставити більше 2 або 3% на одну ставку. В даному випадку: €30 на виграш у Chaumont.

Звертайте увагу на новини та статистику

Як і в будь-якому іншому виді спорту, вам не вдасться зробити ставку на волейбол, якщо ви не уважно стежитимете за новинами та/або статистикою команд. Це особливо актуально для волейболу з двох причин:

Травма одного гравця може кардинально змінити можливий результат матчу.

У букмекерів менше інформації з волейболу, ніж з інших популярних видів спорту, таких як теніс або футбол. Ви маєте скористатися цим!

Зверніть увагу, що чудові джерела інформації/статистики про Лігу, найвищий дивізіон волейболу, доступні на сайті Національної ліги волейболу.

Читайте також: Як “букмекери” “розводять” азартних клієнтів у мережі.

Як скористатися бонусами та акціями спортивних ставок

На надконкурентному ринку, такому як спортивні ставки, онлайн-ставки на коней і онлайн-покер, зрозуміло, що всі легальні букмекери ведуть справжню боротьбу за залучення і утримання гравців. Ви можете отримати з цього користь! Ви зможете максимізувати свій виграш, роблячи ставки на волейбол:

Вітальні бонуси. За бажанням ви можете поставити на волейбольний матч суму від 50 до 150 євро, залежно від букмекера, без будь-якого ризику. Зверніть увагу, що ми завжди рекомендуємо коефіцієнти приблизно 2 або 3 до 1 (максимум), що гарантує хороше співвідношення прибутку та потенційного ризику.

Можливості переведення коштів у готівку: переведення коштів у готівку дозволяє вам продати свої ставки на волейбол у будь-який час – поки матч не закінчився – і ви не повинні упустити свій шанс за певних умов: травми гравців, проблеми під час матчів у прямому ефірі і т.д.

Питання, які часто задають

1. Як заробити на ставках на волейбол?

Якщо ви хочете максимально збільшити шанси на перемогу у волейболі, вам необхідно бути цілеспрямованим і добре розбиратися в цьому виді спорту. Отримуйте задоволення від ставок на волейбол разом із Betwinner, і вам вдасться заробити гроші у довгостроковій перспективі.

2. Як максимізувати свої шанси на виграш у ставках на волейбол?

Банкролл-менеджмент! Якщо ви не контролюєте свої фінанси у сфері ставок на спорт, ви не досягнете успіху, незалежно від того, як багато ви знаєте про волейбол.

3. Які найкращі види ставок на волейбол?

Чесно кажучи, ставки на волейбол щодо обмежені одиночними ставками (1 або 2) у волейболі. Однак букмекерська контора, така як Betwinner, також дозволяє робити другорядні ставки, такі як переможці змагань, подвійні шанси, кількість сетів тощо.

4. Чи дозволяють мобільні програми робити ставки на волейбол?

Мобільний додаток Betwinner для ставок на спорт дозволяє робити ставки на волейбол у прематчі або в режимі live. Не соромтеся користуватися ними!

Source: bukinfo.com.ua

Залишити коментар